Krzysiek Borek21.02.2018
Prototyp Xperii XZ2 Compact przyłapany przed premierą

Do dziś myślałem, że Sony uda się utrzymać w tajemnicy najnowsze modele smartfonów, które zobaczymy podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Jednak w sieci niespodziewanie pojawiły się zdjęcia przedstawiające prototyp Xperii XZ2 Compact.

Na zdjęciach możecie zobaczyć prototyp, więc miejcie na uwadze, że sprzęt zaprezentowany przez Sony w przyszły poniedziałek może się od niego różnić. Prototyp jest pozbawiony standardowego gniazda słuchawkowego, a czytnik linii papilarnych przeniesiono na korpus.

Wygląda na to, że wersja sprzedażowa będzie mieć węższą ramkę nad ekranem, co zdaje się potwierdzać nowy styl wzornictwa. Ponadto przycisk zasilania, regulacji głośności i spust migawki są umieszczone na jednym boku obudowy. Wydaje mi się również, że tym razem kompaktowy wariant Xperii jest wykonany z aluminium, a nie tworzywa sztucznego.

Nie ukrywam, że jestem zaintrygowany nowym modelem Sony, przede wszystkim dlatego, że można się spodziewać zupełnie nowego wzornictwa. Niestety nie będę w stanie obejrzeć konferencji Sony w sieci, ale postaram się was poinformować o nowym sprzęcie Sony.

Źródło: xperiablog.net
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek