Microsoft Edge

Przeglądarka Microsoft Edge beta dostępna na macOS

Microsoft Edge można obecnie pobrać na macOS, ale aplikacja do przeglądania witryn internetowych jest obecnie w fazie testów.

Wcześniej Edge było dostępne w wersji Preview, ale Microsoft zdecydował się na rozpoczęcie beta testów swojej przeglądarki internetowej dla macOS i Windows.

Ponadto wersja beta jest zdecydowanie stabilniejsza w porównaniu z Preview, więc zainteresowani użytkownicy nie powinni mieć większych problemów podczas jej używania.

Pierwsze testy przeglądarki na macOS i Windows okazały się niemałym sukcesem, ponieważ Edge pobrało aż milion użytkowników. Problem w tym, że tylko 140 tysięcy z nich zgłaszało napotkane błędy.

Przeglądarka Microsoft Edge beta dostępna na macOS ciekawostki Testy, Microsoft Edge, macos, beta  Microsoft Edge można obecnie pobrać na macOS, ale aplikacja do przeglądania witryn internetowych jest obecnie w fazie testów. Microsoft Edge 622x350

Microsoft Edge dla Mac ma wyglądać podobnie do wersji dla Windows, ale aplikacja będzie zawierać szereg usprawnień, których nie będzie w wersji dla okienek.

Pojawiły się nowe możliwości personalizacji programu, wsparcie dla ciemnego motywu i rozszerzeń, które można pobrać ze sklepu Microsoftu. Przeglądarka bazuje na Chromium, więc rozszerzenia z Chrome Web Store również będą działać.

Wersję beta aplikacji możecie pobrać stąd, tylko pamiętajcie o zgłaszaniu błędów, jeśli zdecydujecie się na jej używanie. To zdecydowanie przyspieszy wydanie stabilnej wersji dla macOS.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry