Przeglądarka Safari w iOS 13.4 i macOS 10.15.4 otrzymała niewielką, ale bardzo ważną zmianę polecane, ciekawostki safari, macOS 10.15.4, iOS 13.4  Najnowsze wersje systemów operacyjnych Apple oprócz wszystkich zmian o których pisaliśmy wprowadziły coś jeszcze. Co takiego? Safari

Przeglądarka Safari w iOS 13.4 i macOS 10.15.4 otrzymała niewielką, ale bardzo ważną zmianę

Najnowsze wersje systemów operacyjnych Apple oprócz wszystkich zmian o których pisaliśmy wprowadziły coś jeszcze. Co takiego?

Safari w iOS 13.4 i macOS 10.15.4 domyślnie blokuje wszystkie pliki cookie stron trzecich i zapobiega gromadzeniu przez strony informacji o użytkownikach bez ich zgody.

Przeglądarka Safari w iOS 13.4 i macOS 10.15.4 otrzymała niewielką, ale bardzo ważną zmianę polecane, ciekawostki safari, macOS 10.15.4, iOS 13.4  Najnowsze wersje systemów operacyjnych Apple oprócz wszystkich zmian o których pisaliśmy wprowadziły coś jeszcze. Co takiego? safariiOS10

Dzięki temu właściciele witryn nie będą mogli wykorzystywać danych Safari do śledzenia zachowań użytkowników, a także śledzenia ich za pomocą kodu w banerach reklamowych, widżetach sieci społecznościowych i innych systemach analitycznych.

To bardzo ważna zmiana w prywatności, a Apple jako pierwszy zrobił ten krok. Podobna funkcja w Google Chrome pojawi się dopiero w 2022 roku.

Jeśli chodzi o iOS 13.4 i iPadOS 13.4 to oficjalną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry