Przegrzewanie się powodujące uszkodzenia ekranu - nowy problem wielu właścicieli Apple Watch SE ciekawostki żółta plama na ekranie Apple Watch, zolta plama na ekranie apple watch, przegrzewajacy sie Apple Watch, przegrzanie, plama na ekranie, Apple Watch SE się przegrzewa, Apple Watch SE, Apple  Niektórzy nowi właściciele Apple Watch SE narzekają na nadmierne przegrzewanie się swoich iZegarków podczas normalnego użytkowania. AppleWatchSE 1

Przegrzewanie się powodujące uszkodzenia ekranu – nowy problem wielu właścicieli Apple Watch SE

Niektórzy nowi właściciele Apple Watch SE narzekają na nadmierne przegrzewanie się swoich iZegarków podczas normalnego użytkowania.

Opierając się na postach na Reddit problem dotyczy zegarków, które wysłane zostały do Korei Południowej. Jak widzicie na poniższych zdjęciach po bardzo mocnym nagrzaniu się w prawym górnym rogu wyświetlacza zegarka pojawiła się żółta plamka.

Przegrzewanie się powodujące uszkodzenia ekranu - nowy problem wielu właścicieli Apple Watch SE ciekawostki żółta plama na ekranie Apple Watch, zolta plama na ekranie apple watch, przegrzewajacy sie Apple Watch, przegrzanie, plama na ekranie, Apple Watch SE się przegrzewa, Apple Watch SE, Apple  Niektórzy nowi właściciele Apple Watch SE narzekają na nadmierne przegrzewanie się swoich iZegarków podczas normalnego użytkowania. AW1 Przegrzewanie się powodujące uszkodzenia ekranu - nowy problem wielu właścicieli Apple Watch SE ciekawostki żółta plama na ekranie Apple Watch, zolta plama na ekranie apple watch, przegrzewajacy sie Apple Watch, przegrzanie, plama na ekranie, Apple Watch SE się przegrzewa, Apple Watch SE, Apple  Niektórzy nowi właściciele Apple Watch SE narzekają na nadmierne przegrzewanie się swoich iZegarków podczas normalnego użytkowania. AW2

Nie jest jasne, co może być przyczyną problemu, ale według niektórych użytkowników wynika to z projektu gadżetu i złego umieszczenia złączy wyświetlacza obok silnika Taptic Engine.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry