Przenoszenie danych z mniejszych iPhone'ów na większe sprawia problemy polecane, ciekawostki przenoszenie danych, problemy z przenoszeniem danych, jak przenieść dane z iPhone na iPhone, iPhone, iOS, Apple  W sieci ostatnio głośno o wielu problemach, z którymi borykają się obydwa warianty iPhone'a 6s, jest to dowód na to, że co rok pojawiają się błędy, z których Apple nie zdawało sobie w ogóle sprawy. iPhone6.onetech.pl  1300x700

Przenoszenie danych z mniejszych iPhone’ów na większe sprawia problemy

W sieci ostatnio głośno o wielu problemach, z którymi borykają się obydwa warianty iPhone‘a 6s, jest to dowód na to, że co rok pojawiają się błędy, z których Apple nie zdawało sobie w ogóle sprawy.

Niektórzy użytkownicy najnowszych iTelefonów narzekało na gorące Touch ID, podczas gdy w tym samym momencie wyświetlacz zostaje wyłączony.

Tym razem pojawił się błąd z renderowaniem aplikacji systemowych, w których skład wchodzi Kalkulator, Portfel,Pogoda, Kalendarz,Zdrowie i Zegar. Wszystkie z nich nie wyświetlają się prawidłowo na iPhonie 6s i 6s Plus, jeżeli zawartość aplikacji przenosimy z iPhoneea 5,5c lub 5S (działających na iOS 9). Od razu powinny rzucić wam się w oczy obcięte boki przy krawędziach podczas uruchamiania aplikacji na najnowszych modelach.

Przenoszenie danych z mniejszych iPhone'ów na większe sprawia problemy polecane, ciekawostki przenoszenie danych, problemy z przenoszeniem danych, jak przenieść dane z iPhone na iPhone, iPhone, iOS, Apple  W sieci ostatnio głośno o wielu problemach, z którymi borykają się obydwa warianty iPhone'a 6s, jest to dowód na to, że co rok pojawiają się błędy, z których Apple nie zdawało sobie w ogóle sprawy. blad

Możemy pozbyć się problemu na własną rękę, przechodząc do Ustawienia ? Wyświetlacz ? Wyświetlanie ? Powiększone, potem uruchamiamy jedną z wymienionych przeze mnie powyżej aplikacji. Po zakończeniu czynności w każdej z nich wyłączamy funkcję, aby reszta aplikacji działała prawidłowo. Bardziej czasochłonnym rozwiązaniem będzie odtworzenie oprogramowania i konfiguracja iPhoneea jako nowego urządzenia, co wyeliminuje przenoszenie danych z aplikacji systemowych.

Przenoszenie danych z mniejszych iPhone'ów na większe sprawia problemy polecane, ciekawostki przenoszenie danych, problemy z przenoszeniem danych, jak przenieść dane z iPhone na iPhone, iPhone, iOS, Apple  W sieci ostatnio głośno o wielu problemach, z którymi borykają się obydwa warianty iPhone'a 6s, jest to dowód na to, że co rok pojawiają się błędy, z których Apple nie zdawało sobie w ogóle sprawy. blad1

iOS 9.1 beta 3 w 100% eliminuje ten błąd, więc po aktualizacji do wersji wstępnej lub ostatecznej w momencie jej udostępnienia problem zniknie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top