Przeprowadzono pierwsze drop testy iPhone 11 Pro / 11 Pro Max. Wyniki są zaskakujące dobre. Zobaczcie sami polecane, ciekawostki Wideo, test wytrzymałościowy, jak wytrzymały jest iPhone 11 Pro max, jak wytrzymały jest iPhone 11 Pro, jak wytrzymały jest iPhone 11, iPhone 11 Pro Max drop test, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro dorp test, iPhone 11 Pro, iPhone 11 dorp test, drop test  Podczas wrześniowej prezentacji Apple mówiło, że nowy iPhone jest wyposażony w najtrwalsze szkło na świecie. Kilku blogerów przeprowadziło już testy. Oto wyniki. iPhone11 Pro 1

Przeprowadzono pierwsze drop testy iPhone 11 Pro / 11 Pro Max. Wyniki są zaskakujące dobre. Zobaczcie sami

Podczas wrześniowej prezentacji Apple mówiło, że nowy iPhone jest wyposażony w najtrwalsze szkło na świecie. Kilku blogerów przeprowadziło już testy. Oto wyniki.

Jednym z pierwszych był Philip, który opublikował na swoim kanale EverythingApplePro drop test iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Philip zauważył, że szkło nowego iPhone’a jest bardzo trwałe. Na urządzeniu po upadku z normalnej wysokości nie było nawet śladu pęknięcia.

Drugi test przeprowadził bloger pod pseudonimem PhoneBuff.

Jest to test porównawczy, który dotyczy trwałości smartfonów iPhone 11 Pro i Galaxy Note 10+. W swoim eksperymencie użył robota do montażu urządzeń. Tutaj iPhone wypadł trochę gorzej niż Galaxy Note10 +.

Trzeci test pojawił się na kanale CNET.

Tutaj widzimy, że po upadku z wysokości do 3 metrów szkło obu urządzeń pozostało nienaruszone, ale tylna kamera iPhone’a 11 przestała działać.

Wszystkie te testy wytrzymałości naprawdę potwierdzają, że Apple ulepszyło materiał, który jest naprawdę bardzo wytrzymały, ale jak wiemy wszystko zależy od tego jak iPhone upadnie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry