Windows 11

Przetestuj Windows 11 bez instalacji na komputerze!

Chcesz sprawdzić jak wygląda i jak działa system Windows 11, ale nie chcesz instalować go na swoim komputerze? Jest to możliwe. Jak? Już wyjaśniamy.

Powstała specjalna strona internetowa, która pokazuje wygląd, a także działanie systemu Windows 11 – bez instalacji na komputerze. Jaki jest adres strony? Już podajemy!

Wchodząc na stronę, można zobaczyć pulpit z bardzo rozpoznawalną tapetą – niebieskie „fale” systemu Windows 11.

Windows 11 w przeglądarce

Przetestuj Windows 11 bez instalacji na komputerze! ciekawostki windows 11 w przeglądarce, Windows 11, sprawdz wyglad, jak wygląda Windows, jak przetestować windows 11  Chcesz sprawdzić jak wygląda i jak działa system Windows 11, ale nie chcesz instalować go na swoim komputerze? Jest to możliwe. Jak? Już wyjaśniamy. win11 3 1300x700
Windows 11 w przeglądarce.

Co ciekawe witryna pokazuje także poprawną godzinę i datę w dolnym rogu. Kolejną rzeczą jest możliwość otworzenia nowego menu „Start”. Dostępna jest także opcja surfowania w Bing przez przeglądarkę Edge.

Przetestuj Windows 11 bez instalacji na komputerze! ciekawostki windows 11 w przeglądarce, Windows 11, sprawdz wyglad, jak wygląda Windows, jak przetestować windows 11  Chcesz sprawdzić jak wygląda i jak działa system Windows 11, ale nie chcesz instalować go na swoim komputerze? Jest to możliwe. Jak? Już wyjaśniamy. win11 1 1300x700
Menu START.

Inna ciekawą rzeczą dostępną na stronie jest imitacja działającego sklepu Microsoft Store, gdzie każdy link prowadzi do prawdziwej strony sklepu z grą lub aplikacją.

Przetestuj Windows 11 bez instalacji na komputerze! ciekawostki windows 11 w przeglądarce, Windows 11, sprawdz wyglad, jak wygląda Windows, jak przetestować windows 11  Chcesz sprawdzić jak wygląda i jak działa system Windows 11, ale nie chcesz instalować go na swoim komputerze? Jest to możliwe. Jak? Już wyjaśniamy. win11 2 1300x700
Panel boczny.

Dostępny jest także panel boczny, gdzie każdy użytkownik może otworzyć Panel powiadomień i nacisnąć ikony na dole – niektóre nawet działają, na przykład Night Light, po wybraniu zmienia odcienie interfejsu witryny na żółtawe. Klikając na zegar, pojawia się widżet kalendarza.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo ciekawy eksperyment, który może dać ogólny pogląd na projekt systemu Windows 11 i umożliwia użytkownikowi przetestowanie nowych funkcji przyszłego systemu operacyjnego.

Dla przypomnienia dodamy, że najnowsza “jedenastka” została zaprezentowana 24 czerwca 2021 roki i jest następca Windowsa 10. Aktualizacja do wersji 11 będzie darmowa dla posiadaczy wersji 10. Według wstępnych planów firmy najnowsza wersja systemu ma zostać udostępniona pod koniec roku. Oczywiście gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

A jak się Wam podoba nowy system Microsoftu? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top