Przewodnik Walentynkowy od Apple ciekawostki walentynki 2022, Przewodnik Walentynkowy Apple, Apple  Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple. walentynki 1300x700

Przewodnik Walentynkowy od Apple

Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple.

Na witrynie  znajdziemy takie kategorie jak: muzyka, zdrowie, rozrywka, kreatywność, fotografia i wideo. Wyszczególniono również kilka akcesoriów, takich jak pasek do Apple Watch, etui na iPhone’a, AirTag, AirPods, Apple Pencil i HomePod mini.

Przewodnik Walentynkowy od Apple ciekawostki walentynki 2022, Przewodnik Walentynkowy Apple, Apple  Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple. walentynki22

Wiele produktów jest dostępnych z bezpłatnym grawerem, w tym iPhone, iPad, Apple Pencil, AirPods i AirTag. Karty upominkowe Apple są również popularnym prezentem i można ich używać na produktach i akcesoriach oprócz App Store, Apple Music, Apple TV +, Apple Fitness +, Apple News +, Apple Arcade, iCloud +.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top