apple music

Przychody Apple Music i Apple Arcade będą nadal rosły

Apple Music to drugi po Spotify największy serwis muzyczny. W połączeniu z Apple Arcade, usługa ta może przynieść firmie ponad 8 miliardów dolarów przychodu do 2025 roku.

Jak donosi agencja Reuters, przychody Apple Music i Apple Arcade mają wzrosnąć o 36% do 8,2 mld USD do 2025 roku.

Dzięki szybkiemu rozwojowi internetu i dynamicznie rozwijającej się branży gier, przynajmniej zdaniem analityków JPM, do 2025 roku łączna liczba abonentów obu usług może wynieść około 180 milionów, z czego 110 milionów przypadnie na Apple Music, a 70 milionów na Apple Arcade.

Przychody Apple Music i Apple Arcade będą nadal rosły ciekawostki Apple music, apple arcade  Apple Music to drugi po Spotify największy serwis muzyczny. W połączeniu z Apple Arcade, usługa ta może przynieść firmie ponad 8 miliardów dolarów przychodu do 2025 roku. Arcade 2

Firma J.P. Morgan szacuje, że do 2025 roku przychody Apple Music wyniosą 7 mld USD, a przychody Apple Arcade – 1,2 mld USD. Ponadto do 2025 r. przychody firmy Fitness+ mogą osiągnąć poziom 3,6 mld USD.

Analitycy spodziewają się, że do 2028 r. wartość rynku gier osiągnie 360 mld USD, a do 2025 r. wartość rynku strumieniowego przesyłania muzyki wyniesie 55 mld USD.

Apple nie ujawnia, ile zarabia na poszczególnych usługach ani ilu ma abonentów, ale w ubiegłym kwartale firma odnotowała 19,82 mld USD przychodów z usług takich jak App Store, Apple TV+, Apple Arcade i Apple Music.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top