Przystawka telewizyjna MXQ PRO dostępna w promocji ciekawostki   Nie ma to jak rozpocząć tydzień od przyjemnej promocji. Dziś chcemy Wam polecić całkiem fajną i dostępną w przyzwoitej cenie przystawkę telewizyjną MWQ Pro. SmartTV 1300x700

Przystawka telewizyjna MXQ PRO dostępna w promocji

Nie ma to jak rozpocząć tydzień od przyjemnej promocji. Dziś chcemy Wam polecić całkiem fajną i dostępną w przyzwoitej cenie przystawkę telewizyjną MWQ Pro.

MXQ PRO to przystawka telewizyjna z systemem Android 7.1.2. Urządzenie posiada wszystko to co powinna posiadać ta mała “puszeczka”.

Przystawka telewizyjna MXQ PRO dostępna w promocji ciekawostki   Nie ma to jak rozpocząć tydzień od przyjemnej promocji. Dziś chcemy Wam polecić całkiem fajną i dostępną w przyzwoitej cenie przystawkę telewizyjną MWQ Pro. PRZYSTAWKA 1

Za nieco ponad 100 zł możemy sprawić, że nasz telewizor będzie Smart telewizorem. Dzięki temu urządzeniu uzyskamy dostęp do Netflixa, Spotify, YouTube i innych aplikacji.

Przystawka telewizyjna MXQ PRO dostępna w promocji ciekawostki   Nie ma to jak rozpocząć tydzień od przyjemnej promocji. Dziś chcemy Wam polecić całkiem fajną i dostępną w przyzwoitej cenie przystawkę telewizyjną MWQ Pro. Przystawka 2

Przystawka wyposażona jest w czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A53 2,0 GHz, 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie obsługuje oczywiście takie formaty jak: H.265 i VP9 i UHD 4K.
Normalna cena MWQ Pro to prawie 45 euro, ale po skorzystaniu z naszego kodu będziecie mogli nabyć przystawkę za niecałe 23 euro, czyli o 50 zł taniej.

Kod promocyjny: CR4058

Więcej na temat tego niewielkiego urządzenia oraz pełną specyfikację znajdziecie – tutaj. Lint do sklepu – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top