Spotify

Przyszła aktualizacja “zmieni” Spotify w TikToka

Spotify ogłosiło duże zmiany w swojej aplikacji na iOS i Androida. Przyszła aktualizacja “zmieni” Spotify w TikToka. Zobacz pierwsze screeny.

Nowa zmiany, które już niebawem pojawią się w aplikacji mają na celu stworzenie “nowego, dynamicznego interfejsu mobilnego zbudowanego dla głębszego odkrywania i bardziej znaczących połączeń między artystami i fanami”. Jedną z największych zmian jest wprowadzenie podglądów wideo i audio dla muzyki, podcastów i audiobooków w Home feed oraz nowych kanałów wideo do odkrycia w Search.

Nowy interfejs przypomina styl TikTok, z krótkimi klipami audio i wideo, które przewijają się w Home feed i w kanale Search. Spotify twierdzi, że następna generacja słuchaczy potrzebuje lepszych sposobów na próbkowanie dźwięku przed pełnym zanurzeniem się w treści, dlatego wprowadza “bardziej aktywne doświadczenie” z “całkowicie nowym i interaktywnym projektem.

Przyszła aktualizacja "zmieni" Spotify w TikToka ciekawostki spotify zmienia się w tiktoka, spotify w app store, spotify update, spotify na iOS, spotify będzie jak tiktok, Spotify, pobierz spotify, aplikacja spotify na ios, aplikacja spotify na androida, aktualizacja spotify  Spotify ogłosiło duże zmiany w swojej aplikacji na iOS i Androida. Przyszła aktualizacja "zmieni" Spotify w TikToka. Zobacz pierwsze screeny. spotify 1

W nowym Home feed użytkownicy mogą stuknąć w Music, Podcasts & Shows lub Audiobooks feed, aby odkryć wizualne i dźwiękowe podglądy list odtwarzania, albumów, odcinków podcastów i audiobooków spersonalizowanych dla nich. Następnie mogą stuknąć, aby zapisać lub udostępnić, zagłębić się w stronę wykonawcy lub podcastu, odtworzyć od początku lub kontynuować słuchanie od miejsca, w którym zakończył się podgląd.

W kanale Search użytkownicy mogą przewijać w górę lub w dół, aby odkryć krótkie klipy Canvas z utworów z niektórych ulubionych gatunków. Mogą łatwo zapisać utwór na liście odtwarzania, śledzić wykonawcę lub udostępnić go znajomym – wszystko z jednego miejsca. Mogą też odkrywać pokrewne gatunki, korzystając z hashtagów w kanale, co ułatwia odkrywanie nowych ulubionych utworów. Mogą nawet oglądać utwory na ulubionych listach odtwarzania, takich jak Discover Weekly, Release Radar, New Music Friday i RapCaviar.

Przyszła aktualizacja "zmieni" Spotify w TikToka ciekawostki spotify zmienia się w tiktoka, spotify w app store, spotify update, spotify na iOS, spotify będzie jak tiktok, Spotify, pobierz spotify, aplikacja spotify na ios, aplikacja spotify na androida, aktualizacja spotify  Spotify ogłosiło duże zmiany w swojej aplikacji na iOS i Androida. Przyszła aktualizacja "zmieni" Spotify w TikToka. Zobacz pierwsze screeny. spotify 2

Nowy interfejs pozwala także na łatwe zapisanie, pobranie lub udostępnienie rekomendacji za pomocą jednego stuknięcia. Wystarczy stuknąć ikonę Plus (+), aby zapisać rekomendacje w Your Episodes lub Your Library. Następnie można pobrać lub ustawić w kolejce, stukając trzy kropki na dole podglądu. Odtwarzanie od początku również jest bardzo łatwe. Możesz rozpocząć słuchanie utworów i list odtwarzania od samego początku za pomocą jednego kliknięcia. A kiedy zapniesz w rekomendację, użytkownicy zostaną przekierowani do listy odtwarzania, albumu lub singla.

Przeprojektowana wersja będzie dostępna iOS i Android w nadchodzących tygodniach. Gdy tylko nowa wersja aplikacji pojawi się w App Store oczywiście od razu damy Wam znać.

Prezentację nowych funkcji możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Co sądzisz o tych zmianach? Daj nam koniecznie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top