Przyszłe słuchawki Apple otrzymają specjalną funkcję znaną z HomePod ciekawostki uniwersalne słuchawki, Beats, Apple  Jak się okazuje przyszłe słuchawki od Apple mogą otrzymać funkcję, która jakiś czas temu znalazła się w HomePod. O co chodzi? Już wyjaśniam. beats

Przyszłe słuchawki Apple otrzymają specjalną funkcję znaną z HomePod

Jak się okazuje przyszłe słuchawki od Apple mogą otrzymać funkcję, która jakiś czas temu znalazła się w HomePod. O co chodzi? Już wyjaśniam.

Otóż opatentowana przez Apple technologia znana z HomePod ma sprawić, że przyszłe słuchawki od Apple staną się uniwersalne, czyli niezależnie od sposobu umieszczenia ich na uszach, dźwięk będzie odtwarzany w prawidłowy sposób. Czyli w prawej słuchawce pojawi się dźwięk przeznaczony dla prawej słuchawki i odwrotnie.

Przyszłe słuchawki Apple otrzymają specjalną funkcję znaną z HomePod ciekawostki uniwersalne słuchawki, Beats, Apple  Jak się okazuje przyszłe słuchawki od Apple mogą otrzymać funkcję, która jakiś czas temu znalazła się w HomePod. O co chodzi? Już wyjaśniam. HomePod

Podobne rozwiązanie znalazło się już jakiś czas temu w HomePod. Polega ono na tym, że dźwięk odbija się od różnych obiektów i w ten sposób ustalane jest położenie głośnika.

Jak Wam się to rozwiązanie podoba? Mi się to bardzo podoba. Zakończy to ciągłe sprawdzanie, która słuchawka jest na prawe, a która na lewe ucho.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top