Przyszłoroczny Apple Watch ma być pierwszym urządzeniem Apple z ekranem microLED ciekawostki   Apple prowadzi już rozmowy z tajwańskimi producentami wyświetlaczy na temat dostawy ekranów microLED dla przyszłorocznego Apple Watch. watchos3

Przyszłoroczny Apple Watch ma być pierwszym urządzeniem Apple z ekranem microLED

Apple prowadzi już rozmowy z tajwańskimi producentami wyświetlaczy na temat dostawy ekranów microLED dla przyszłorocznego Apple Watch.

Masowa produkcja ekranów microLED zajmie około 9 miesięcy, co oznacza, że ??Apple Watch z nowymi wyświetlaczami nie powinien pojawić się w tym roku. iZegarek ma być pierwszym gadżetem firmy z ekranem microLED. Następnie ekran powinien pojawić się w iPhonie.

Przyszłoroczny Apple Watch ma być pierwszym urządzeniem Apple z ekranem microLED ciekawostki   Apple prowadzi już rozmowy z tajwańskimi producentami wyświetlaczy na temat dostawy ekranów microLED dla przyszłorocznego Apple Watch. image Apple Watch Force Touch

W przeciwieństwie do OLED, technologia microLED wykorzystuje inny rodzaj diód LED co pozytywnie odbije się na żywotność baterii, ponieważ piksele microLED są bardziej energooszczędne. Panele microLED są również mniej podatne na wypalanie artefaktów w porównaniu z OLED.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry