ipad

Przyszłość iPada : 14″ model, OLED, Face ID pod ekranem

Apple planuje zaktualizować serię iPadów w ciągu najbliższych kilku lat. Ma pojawi się nowy 14,1-calowy model i 11-calowa wersję z ekranem OLED. Ale to nie wszystko.

Apple chce wprowadzić także technologię TrueDepth pod ekranem – twierdzi niezawodny analityk Ross Young.

Young przedstawił informacje na temat przyszłych planów Apple związanych z iPadami. Wśród nowych szczegółów analityk uważa, że pierwszy 14,1-calowy iPad, który pojawi się na rynku w 2023 roku, nie będzie miał wyświetlacza mini-LED, ale nadal będzie zawierał technologię LCD widoczną w najnowszym iPadzie Air.

Przyszłość iPada : 14" model, OLED, Face ID pod ekranem ciekawostki iPad, Apple  Apple planuje zaktualizować serię iPadów w ciągu najbliższych kilku lat. Ma pojawi się nowy 14,1-calowy model i 11-calowa wersję z ekranem OLED. Ale to nie wszystko. iPadProM1

Kolejny 11-calowy iPad Pro będzie nadal korzystał z technologii IPS LCD, ponieważ Apple ponownie nie planuje aktualizacji go o wyświetlacz mini-LED lub Liquid Retina XDR, jak w przypadku 12,9-calowego iPada Pro. Strategia firmy zakłada zaoferowanie 11- i 12,9-calowych iPadów Pros z ekranami OLED w 2024 roku.

Young dodaje, że przednia kamera TrueDepth umieszczona pod wyświetlaczem może pojawić się w iPadach przed debiutem w iPhone’ach, ponieważ Apple łatwiej jest wprowadzić tę technologię na większym wyświetlaczu z mniejszą liczbą pikseli na cal. Ta innowacja może pojawić się już w iPadach wychodzących w 2023 roku.

Na koniec analityk stwierdził, że niedobór komponentów wstrzymuje harmonogram produkcji pierwszego składanego iPhone’a. Ponownie sytuacja jest łatwiejsza w przypadku ewentualnego składanego iPada, którego premiera mogłaby wtedy odbyć się wcześniej niż w przypadku składanego iPhone’a.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top