watchos9

Publiczna beta watchOS 9 dostępna. Jak zainstalować?

Apple udostępniło dziś także pierwszą publiczną betę systemu watchOS 9 dla zegarka Apple Watch. W tym wpisie pokażemy Ci jak ją zainstalować.

Przed przystąpieniem do instalacji watchOS 9 musicie pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy: oprócz możliwych problemów, które można napotkać (zamrożenia, restarty i nieprawidłowe zużycie baterii), po zainstalowaniu watchOS 9 beta nie będzie możliwe przywrócenie urządzenia do poprzedniej wersji systemu. Dlatego proszę świadomie przystąpić do instalacji.

Publiczna beta watchOS 9 dostępna. Jak zainstalować? poradniki, ciekawostki watchOS 9, publiczna beta watchos 9, jak zainstalowac publiczna bete watchos 9  Apple udostępniło dziś także pierwszą publiczną betę systemu watchOS 9 dla zegarka Apple Watch. W tym wpisie pokażemy Ci jak ją zainstalować. watchos9 10

Należy również pamiętać, że watchOS 9 public beta jest kompatybilny z Apple Watch Series 3 lub nowszym. Aby przejść do instalacji musisz posiadać iOS 16 beta na swoim iPhoni. Nasz poradnik można znaleźć pod tym linkiem. Po zakończeniu instalacji przechodzimy do naszego poradnika:

  • Zaloguj się przez iPhone’a do beta.apple.com.
  • W prawym górnym rogu kliknij przycisk reprezentowany przez strzałkę w dół i kliknij Sign In.
  • Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.
  • Ponownie z przycisku strzałki w dół otwórz menu i stuknij w Enroll Your Devices.
  • Teraz wybierz watchOS z poziomego menu na środku strony.
  • Teraz przewiń w dół do punktu 1, gdzie znajdziesz przycisk Pobierz profil.
  • Zaakceptuj pobieranie.

Gdy zobaczymy pobrany profil dla watchOS 9, klikamy na Zainstaluj, a następnie wpisujemy kod bezpieczeństwa iPhone’a. Kontynuuj, naciskając przycisk Install w prawym górnym rogu, aby otrzymać komunikat z prośbą o ponowne uruchomienie Apple Watch. Zaakceptuj i poczekaj na ponowne uruchomienie urządzenia.

Teraz otworzyć aplikację Watch i z menu Ogólne przejść do Software Update. Naładuj swój Apple Watch przez odpowiednie złącze i naciśnij Download and Install, aby przejść do instalacji. Ten krok jest identyczny jak ten powszechnie stosowany dla wersji stabilnych.

Teraz wystarczy tylko poczekać na instalację i wreszcie można testować nowy system operacyjny dla Apple Watch.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top