ios16 1

Publiczne bety iOS 16.4 i iPadOS 16.4 dostępne. Co nowego?

Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła deweloperom pierwsze publiczne bety iOS 16.4 i iPadOS 16.4. Co nowego pojawiło się w systemach?

Najnowsza wersja systemu operacyjnego iOS 16.4, wydana przez firmę Apple, wprowadza szereg nowych funkcji i ulepszeń, które poprawiają wydajność urządzeń oraz zwiększają wygodę korzystania z nich. Poniżej przedstawiam szczegółowy opis najważniejszych nowości w iOS 16.4.

 • Nowe emotikony
  Najnowsza wersja systemu dodaje 31 nowych emoji. Nowe emotikony pozwalają użytkownikom na jeszcze bardziej wyraziste wyrażanie swoich emocji i uczuć w komunikacji tekstowej.
 • Powiadomienia push w Safari
  W iOS 16.4 użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia push bezpośrednio w przeglądarce Safari. To udogodnienie umożliwia szybkie i wygodne otrzymywanie informacji z witryn internetowych bez potrzeby przełączania się do innej aplikacji.
 • Zaktualizowana architektura HomeKit
  Firma Apple wprowadziła zmiany w architekturze inteligentnych urządzeń domowych HomeKit, dzięki czemu urządzenia te będą działać szybciej i bardziej niezawodnie. Poprawiono także interfejs użytkownika, co ułatwia kontrolowanie urządzeń domowych.
 • Ulepszona aplikacja Podcasty
  Aplikacja Podcasty otrzymała kilka drobnych ulepszeń, które poprawiają wygodę korzystania z niej.
 • Apple Music
  Aplikacja Muzyka także otrzymała drobne zmiany w aplikacji Apple Music, w tym ulepszenia w dziale “For You”, który teraz oferuje jeszcze bardziej spersonalizowane rekomendacje muzyczne.
 • Nowa metoda dystrybucji wersji beta
  Apple zaczęło testować nową metodę dystrybucji wersji beta, która polega na powiązaniu możliwości instalowania testowych kompilacji z identyfikatorem Apple ID. W ten sposób użytkownicy będą mieli łatwiejszy i bardziej wygodny dostęp do nowych wersji systemu operacyjnego.

Jak zainstalować publiczną betę iOS 16.4

Publiczne bety iOS 16.4 i iPadOS 16.4 dostępne. Co nowego? ciekawostki publiczna beta iOS 16.4, iOS 16.4 beta 1 Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła deweloperom pierwsze publiczne bety iOS 16.4 i iPadOS 16.4. Co nowego pojawiło się w systemach? iOS16.4

Po wykonaniu kopii zapasowej czas na zainstalowanie publicznej bety iOS 16.4 i iPadOS 16.4:

 • Wejdź z iPhone lub iPad na stronę beta.apple.com
 • Kliknij na Sign In w prawym górnym rogu i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID. Jeśli jeszcze się nie zalogowałeś, kliknij Sign Up i zarejestruj się (wystarczy podać swój Apple ID i zaakceptować warunki).
 • Z górnego menu wybierz Enroll your Devices, następnie wybierz iOS (lub iPadOS, jeśli jesteś na iPadzie)
 • Przewiń w dół, kliknij na Download Profile i zaakceptuj instalację profilu klikając na Allow
 • Teraz przejdź do Ustawień i na górze znajdziesz nową zakładkę poświęconą profilowi, który właśnie zainstalowałeś (“Download Profile”). Kliknij na nią, aby ją otworzyć
 • Kliknij na Install w prawym górnym rogu i potwierdź
 • Po wprowadzeniu kodu zabezpieczającego i zakończeniu instalacji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.
 • Po zakończeniu restartu można zainstalować iOS 16.4 public beta tak jak każdą inną aktualizację systemu, wchodząc w Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania.

Pamiętaj, że wszystkie czynności robisz na własną odpowiedzialność! Więcej ten temat iOS 16.4 możecie przeczytać klikając w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top