ios16.3beta

Publiczne bety systemów iOS 16.3, iPadOS 16.3 i macOS Ventura 13.2 dostępne

Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła pierwsze publiczne bety systemów iOS 16.3, iPadOS 16.3 i macOS Ventura 13.2.

Jest to ta sama wersja, która została wydana wczoraj deweloperom. Zanim przejdziemy dalej, przypominamy, że publiczna beta to wciąż aktualizacja testowa i mogą w niej występować błędy, problemy różnego rodzaju oraz niezgodności z niektórymi aplikacjami firm trzecich.

Z naszych testów wynika, że nie systemy nie posiadają żadnych szczególnych problemów na iPhone’ach i iPadach, ale absolutnie zaleca się wykonanie kopii zapasowej urządzenia przed przystąpieniem do instalacji bety.

Publiczne bety systemów iOS 16.3, iPadOS 16.3 i macOS Ventura 13.2 dostępne ciekawostki publiczna beta IOS 16.3, jak zainstalować publiczna betę iOS 16.3  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła pierwsze publiczne bety systemów iOS 16.3, iPadOS 16.3 i macOS Ventura 13.2. ios16.3

Jak zainstalować publiczną betę iOS 16.3

Po wykonaniu kopii zapasowej czas na zainstalowanie publicznej bety iOS 16.3 i iPadOS 16.3:

  • Wejdź z iPhone lub iPad na stronę beta.apple.com
  • Kliknij na Sign In w prawym górnym rogu i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID. Jeśli jeszcze się nie zalogowałeś, kliknij Sign Up i zarejestruj się (wystarczy podać swój Apple ID i zaakceptować warunki).
  • Z górnego menu wybierz Enroll your Devices, następnie wybierz iOS (lub iPadOS, jeśli jesteś na iPadzie)
  • Przewiń w dół, kliknij na Download Profile i zaakceptuj instalację profilu klikając na Allow
  • Teraz przejdź do Ustawień i na górze znajdziesz nową zakładkę poświęconą profilowi, który właśnie zainstalowałeś (“Download Profile”). Kliknij na nią, aby ją otworzyć
  • Kliknij na Install w prawym górnym rogu i potwierdź
  • Po wprowadzeniu kodu zabezpieczającego i zakończeniu instalacji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.
  • Po zakończeniu restartu można zainstalować iOS 16.3 public beta tak jak każdą inną aktualizację systemu, wchodząc w Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania.

Pamiętaj, że wszystkie czynności robisz na własną odpowiedzialność! Więcej ten temat iOS 16.3 możecie przeczytać klikając w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top