pudelko iphone13pro

Pudełko iPhone 13 Pro bez folii ochronnej na pierwszym zdjęciu

W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające tysiące smartfonów iPhone 13 i iPhone 13 Pro znajdujących się w magazynie i oczekujących na sprzedaż.

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, przypominamy, że pudełka tegorocznej serii nie mają folii ochronnej. Jedynym zabezpieczeniem jest tak zwana „plomba zabezpieczająca”, czyli perforowany pasek papieru, który znajduje się z tyłu w górnej części pudełka.

Dziś w sieci po raz pierwszy pokazano nam czarne opakowanie iPhone 13 Pro Max. Pudełko podobnie jak to od zwykłej wersji  posiada specjalny pasek zabezpieczający. Niektórzy użytkownicy uważają, że teraz takie opakowania będą aktywniej podrabiane i nie wiadomo jaki smartfon będzie w środku.

Pudełko iPhone 13 Pro Max

Pudełko iPhone 13 Pro bez folii ochronnej na pierwszym zdjęciu ciekawostki zdjecie pudelka iphone 13, pudelko iphone 13 pro max, iPhone 13 Pro max  W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające tysiące smartfonów iPhone 13 i iPhone 13 Pro znajdujących się w magazynie i oczekujących na sprzedaż. iPhone13pro pudelko
Pudełko iPhone 13 Pro Max

Według informacji opublikowanych na oficjalnej stronie Apple, wyeliminowanie użycia folii w opakowaniach iPhone’ów 13 i Phone 13 Pro może zmniejszyć ilość zużytego plastiku nawet o 600 ton.

Pudełko iPhone 13 Pro bez folii ochronnej na pierwszym zdjęciu ciekawostki zdjecie pudelka iphone 13, pudelko iphone 13 pro max, iPhone 13 Pro max  W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające tysiące smartfonów iPhone 13 i iPhone 13 Pro znajdujących się w magazynie i oczekujących na sprzedaż. iP13 2 1 Pudełko iPhone 13 Pro bez folii ochronnej na pierwszym zdjęciu ciekawostki zdjecie pudelka iphone 13, pudelko iphone 13 pro max, iPhone 13 Pro max  W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające tysiące smartfonów iPhone 13 i iPhone 13 Pro znajdujących się w magazynie i oczekujących na sprzedaż. ip13 1 2 Pudełko iPhone 13 Pro bez folii ochronnej na pierwszym zdjęciu ciekawostki zdjecie pudelka iphone 13, pudelko iphone 13 pro max, iPhone 13 Pro max  W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające tysiące smartfonów iPhone 13 i iPhone 13 Pro znajdujących się w magazynie i oczekujących na sprzedaż. ip3 3

Źródło dodaje, że w przyszłości prawie wszyscy producenci przyjmą podejście Apple’a, bo problem emisji dwutlenku węgla na świecie rośnie, a ochrona środowiska jest priorytetem.

Seria iPhone 13 oficjalnie trafi do sprzedaży w najbliższy piątek, 24 września.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry