Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. ladow2

Qiray – bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko

Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone.

Kilka dni temu otrzymaliśmy do testów bardzo ciekawy zestaw (ładowarkę Qiray TA14 + odbiornik dla iPhone ). Zestaw ten pozwala na bezprzewodowe ładowanie iPhone. Czy urządzenia Qiray się sprawdziły? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Ładowarka Qiray TA14

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. lad5

Wewnątrz pudełka oprócz samej ładowarki znajdziemy również kabel zasilający. Wymiary testowanej przez nas ładowarki to 142 x 75 x 7 mm.

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. ladowarka

Jak widzicie na powyższych zdjęciach TA14 prezentuje się świetnie. Całość wykonana jest z materiałów z najwyższej półki. Nic nie lata nic nie odstaje. Wszystko jest ze sobą bardzo dobrze spasowane. Ramka ładowarki przypomina delikatnie ramkę starszych iPhone’ów. Bardzo mi się podoba.

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. lad3

W dolnej części ładowarki umieszczona jest dioda informująca nas o tym, czy nasze urządzenie jest ładowane.

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. lad4

W górnej części znajduje się gniazdo microUSB do którego podłączamy kabel zasilający. Ładowarka dostępna jest w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Specjalny odbiornik

Aby możliwe było bezprzewodowe ładowanie iPhone?a za pomocą powyższej ładowarki konieczne jest posiadanie specjalnego odbiornika, czyli płytki, którą umieszczamy z tyłu naszego urządzenia.

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. lad8

Płytki są różne. My otrzymaliśmy do testów specjalną płytkę dedykowaną dla iPhone 5/5s/6/6s i SE, ale firma posiada w swojej ofercie także odbiorniki dedykowane dla niemal wszystkich urządzeń posiadających gniazdo microUSB (może być to również tablet).

Grubość płytki to zaledwie 1mm, więc można ją bez trudu umieścić z tyłu iPhone?a (co widać na zdjęciu powyżej) i zakryć ją etui tak, aby nie była widoczna. W urządzeniach z Androidem, płytkę można umieścić pod tylną klapką.

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. lad9

Na dole odbiornika co widać na zdjęciu umieszczona jest specjalna bardzo cieniutka tasiemka ze złączem Lightning, które oczywiście wpinamy w naszego iPhone’a. Po zamontowaniu całość jest praktycznie niewidoczna, a urządzenie jest przygotowane do bezprzewodowego ładowania.

Sposób użycia

Co trzeba zrobić, aby zacząć korzystać z ładowarki? Wystarczy podłączyć ją do prądu, a następnie położyć na niej nasze urządzenie z odbiornikiem. To wszystko.

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. lad6

Nie trzeba nic włączać, przełączać. Ładowanie odbywa się od razu po położeniu na ładowarce.

Przez około tydzień testów nie miałem z bezprzewodowym ładowaniem najmniejszych problemów. Ładowanie odbywało się niemal od razu zaraz po położeniu iPhone’a na ładowarce. Jak widzicie na zdjęciach iPhone może być umieszczony na ładowarce w dowolny sposób. Nigdy nie wyskoczył mi żaden komunikat tylu ?To urządzenie nie jest kompatybilne z Twoim iPhone?, czy coś podobnego.

Długość ładowania

Jeśli chodzi o długość ładowania, to wiadomo, że trwa to troszkę dłużej niż za pomocą tradycyjnego kabla, ale jest to zupełnie normalne.

Qiray - bezprzewodowa ładowarka dla iPhone i nie tylko recenzje, polecane, akcesoria zalety, wady, Recenzja, Qiray, odbiornik Qiray, ładowarka Qiray, jak bezprzewodowo ładować iPhone, jak bezprzewodowo ładować iPad, cena, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6s, bezprzewodowe ładowanie iPhone 6, bezprzewodowe ładowanie iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, Apple  Bezprzewodowe ładowanie to bardzo wygodna funkcja, która niestety nie jest dostępna w iPhone, ale nie martwcie się. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam i napisać kilka słów na temat Qiray, czyli wyjątkowej ładowarce bezprzewodowej, dla każdego smartfona w tym również dla iPhone. ladow2

Przy pełnym ładowaniu proces ten wydłuża się może o jakieś 30 min, więc tragedii nie ma.

Podsumowanie

Szczerze? Ogólnie bardzo fajne rozwiązanie i bardzo wygodne. Podczas pracy przy komputerze kładłem mojego iPhone’a na ładowarce znajdującej się obok, a on automatycznie się ładował. Piękna sprawa.

Jeśli zatem znudziło się Wam codzienne podłączanie Waszego iPhone?a do prądu, to od teraz dzięki Qiray możecie ładować Wasze iUrządzenie bezprzewodowo – bez kabli.

Cenę oraz jeszcze więcej informacji na temat testowanych przez nas urządzeń znajdziecie na stronie producenta qi-ray.com. Gorąco polecamy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top