OneTech24.05.2018
Quad Lock Bike Kit – najlepszy uchwyt rowerowy dla iPhone X

Sezon rowerowy już w pełni, więc chcielibyśmy przedstawić coś co zapewne już znacie, a mianowicie specjalny uchwyt Quad Lock Bike Kit, który idealnie będzie pasował do Waszego iPhone X.

Budowa i wygląd

Etui składa się z dwóch głównych części. Etui, oraz gumowej nakładki.

Sztywna konstrukcja etui chroni telefon siłami działającymi w trakcie jazdy po wyboistej drodze. Etui zasłania przyciski głośności oraz przycisk usypiania, więc całość jest bardzo dobrze zabezpieczona. Korzystanie z przycisków jest komfortowe i odbywa się bez problemu.

Gumowa nakładka jest przezroczysta. Po jej nałożeniu wszystkie porty iPhone’a są zakryte. Oczywiście nakładkę zakładamy dopiero wtedy jak pada deszcz. Widać to dokładnie poniżej.

Głównym założeniem Quad Locka jest ochrona, jednak w tym przypadku samo etui również sprawdza się w codziennym używaniu. Etui nie trzeba zdejmować zaraz po zejściu z roweru.

Całe czarne plecki wyglądają bardzo fajnie. Wybrzuszenie potrzebne do zamontowania konstrukcji sprawia, że całość bardzo dobrze leży w dłoni.

Użytkowanie

Miałem okazję używać Quad Locka przez ostatnie tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Mocowanie  jest jak to w przypadku wszystkich produktów tej firmy pewne i stabilne, nie ma mowy o upadku całości podczas jazdy. Wszystko działało bez najmniejszego problemu.

Na sam koniec zamieszam krótkie wideo na którym możecie zobaczyć najnowszy uchwyt Quad Lock w akcji.

Podsumowanie

Quad Lock ponownie w 100%  spełnił swoje zadanie. Moim zdaniem jest to najlepszy uchwyt rowerowy dla iPhone i nie tylko. I to tyle.

Quad Lock Bike Kit dla iPhone X możecie kupić – tutaj. W sprzedaży są także specjalne wersje dla Samsung Galaxy S9 i galaxy S9+. Uchwyt dedykowany Galaxy S9 znajdziecie tutaj, a dla Galaxy S9 Plustutaj. Gorąco polecamy! Dostępna jest także wersja dla iPhone 7/8tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl

Możliwość komentowania jest wyłączona.