Michał11.04.2017
Quad Lock Bike Kit – najlepszy uchwyt rowerowy z etui dla iPhone 7 / 7 Plus

Sezon rowerowy już tuż tuż, więc chcielibyśmy przedstawić Wam specjalny uchwyt Quad Lock Bike Kit, który idealnie będzie pasował do Waszego iPhone 7 Plus.

Budowa i wygląd

Etui tak jak w przypadku innych iUrządzeń składa się z dwóch części. Pierwsza umożliwia przymocowanie całości do dołączonej końcówki, zamontowanej na rowerze.

Sztywna konstrukcja chroni przed siłami działającymi w trakcie jazdy po wyboistej drodze. Zasłonięte są przyciski głośności oraz przycisk usypiania. Pomimo tego, bardzo łatwo jest używać tychże guzików. Przełącznik boczny, aparat oraz porty na dole są odsłonięte.

Drugi element to przezroczysta, gumowa nakładka. Po jej nałożeniu wszystkie porty są zakryte. Oczywiście nakładkę zakładamy dopiero wtedy jak pada deszcz.

Głównym założeniem Quad Locka jest ochrona, jednak w tym przypadku samo etui również sprawdza się w codziennym używaniu. Etui nie trzeba zdejmować zaraz po zejściu z roweru.

Całe czarne plecki wyglądają bardzo fajnie. Wybrzuszenie potrzebne do zamontowania konstrukcji sprawia, że całość bardzo dobrze leży w dłoni.

Użytkowanie

Miałem okazję używać Quad Locka przez ostatnie trzy tygodnie. Mocowanie  jest jak to w przypadku wszystkich produktów tej firmy pewne i stabilne, nie ma mowy o upadku całości podczas jazdy. Wszystko działało bez najmniejszego problemu. Kilka razy jechałem w deszczu z założoną osłoną i nic złego się z iPhone’m nie stało.

Na sam koniec zamieszam krótkie wideo na którym możecie zobaczyć najnowszy uchwyt Quad Lock w akcji.

Podsumowanie

Tym razem bardzo krótko. Quad Lock w 100%  spełnił swoje zadanie. Moim zdaniem jest to najlepszy uchwyt rowerowy dla iPhone.

Quad Lock Bike Kit dla iPhone 7 Plus możecie kupić w sklepie zgsklep.pltutaj. Gorąco polecamy! Dostępna jest także wersja dla iPhone 7 – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.