Quick Dial, czyli szybkie wybranie numeru telefonu za pomocą 3D Touch cydia-i-jailbreak wybranie numeru za pomocą 3d Touch, szybkie wybieranie w iPhone, szybkie wybieranie numeru, jailbreak, Cydia  3D Touch robi świetną robotę, jeżeli chodzi o interakcję użytkownika z urządzeniem mobilnym Apple, czego dowodem są różne wtyczki poszerzające możliwości zaimplementowanej przez Amerykanów technologii. szybkiewybieranie

Quick Dial, czyli szybkie wybranie numeru telefonu za pomocą 3D Touch

3D Touch robi świetną robotę, jeżeli chodzi o interakcję użytkownika z urządzeniem mobilnym Apple, czego dowodem są różne wtyczki poszerzające możliwości zaimplementowanej przez Amerykanów technologii.

Większość opiera się na dodawaniu menu kontekstowego dla aplikacji, które fabrycznie go nie mają, ale czasem dostępne są perełki takie, jak Quick Dial.

Będą dostępne dwie wersje wtyczki (Lite i Pro), po pobraniu podstawowej wersji będziemy mogli przypisać wybrane kontakty do cyfr na klawiaturze ekranowej i wybierać je za pomocą 3D Touch lub dłuższego przytrzymania danego przycisku. Pro doda parę nowych funkcji, do których należy wliczyć wysyłanie wiadomości, rozpoczęcie rozmowy przez FaceTime i wybranie numeru telefonu, aby zadzwonić.

Quick Dial, czyli szybkie wybranie numeru telefonu za pomocą 3D Touch cydia-i-jailbreak wybranie numeru za pomocą 3d Touch, szybkie wybieranie w iPhone, szybkie wybieranie numeru, jailbreak, Cydia  3D Touch robi świetną robotę, jeżeli chodzi o interakcję użytkownika z urządzeniem mobilnym Apple, czego dowodem są różne wtyczki poszerzające możliwości zaimplementowanej przez Amerykanów technologii. ihyo3QZRqaEJCX8yDiCwbBHZcJewx19mzafPVj78TO4

Obecnie nie wiem, w jakim źródle pojawi się wtyczka ani jaka będzie jego cena, ponieważ rozszerzenie jest we wstępnej fazie rozwoju. Wszystkiego dowiemy się w momencie wydania ostatecznej wersji, który powinien niebawem nastąpić.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top