ipadpro 2

Ramki w nowym iPadzie Pro będą rekordowo cienkie

Według najnowszych doniesień, które znalazły się w sieci za sprawą “Instant Digital” nadchodząca generacja iPadów Pro ma przynieść ze sobą znaczące zmiany wizualne.

Przedmiotem szczególnego zainteresowania stały się informacje dotyczące zmniejszenia grubości ramki w modelach o przekątnej 11 i 12,9 cala. Według przecieków, nowe urządzenia mają oferować ramki o grubości zaledwie około 7,12 mm i 7,08 mm, co stanowiłoby redukcję o około 10-15% w stosunku do modeli wydanych w latach 2018-2022. Taki zabieg ma na celu nie tylko estetyczne ulepszenie produktu, ale przede wszystkim zwiększenie immersji podczas korzystania z urządzenia, oferując użytkownikowi jeszcze większą przestrzeń roboczą czy oglądania treści bez zwiększania fizycznych wymiarów tabletu.

Ramki w nowym iPadzie Pro będą rekordowo cienkie ciekawostki nowy iPad Pro, iPad Pro 2024, Apple  Według najnowszych doniesień, które znalazły się w sieci za sprawą "Instant Digital" nadchodząca generacja iPadów Pro ma przynieść ze sobą znaczące zmiany wizualne. iPadPro OLED

Oprócz zmniejszonych ramek, oczekuje się wprowadzenia szeregu innych udoskonaleń, mających na celu podniesienie ogólnej funkcjonalności i atrakcyjności iPadów Pro. Jednym z kluczowych elementów nowej generacji ma być implementacja najnowszego procesora M3, który zagwarantuje znaczne przyspieszenie działania urządzenia oraz poprawę efektywności energetycznej. Zmiany mają dotknąć również wyglądu – urządzenia mają być jeszcze cieńsze niż ich poprzednicy, co bez wątpienia wpłynie na estetykę oraz komfort użytkowania.

Znaczące ulepszenia planowane są również w obszarze aparatów. Mówi się o zaktualizowanym aparacie przednim, który będzie zoptymalizowany do pracy w orientacji poziomej, co ma bezpośredni związek z rosnącym trendem wykorzystywania tabletów do wideokonferencji i tworzenia contentu wideo. Warto zwrócić uwagę również na zmiany w konstrukcji aparatu tylnego, choć szczegółowe informacje na ten temat pozostają na razie nieujawnione.

Ciekawą nowością może okazać się także wprowadzenie technologii bezprzewodowego ładowania MagSafe, co byłoby znaczącym krokiem w kierunku unifikacji rozwiązań ładowania wśród urządzeń marki Apple. W kontekście akcesoriów, użytkownicy mogą oczekiwać na zmodernizowaną klawiaturę Magic Keyboard z częściowo aluminiową obudową oraz na ulepszoną wersję Apple Pencil, co razem tworzyłoby jeszcze bardziej spójny i funkcjonalny ekosystem produktów.

Konto “Instant Digital” zyskało reputację wiarygodnego źródła informacji dzięki dokładnym przewidywaniom dotyczącym produktów Apple w przeszłości, w tym szczegółom na temat zmian w iPhone’ach z serii 15 i 14. Mimo że przeszłość pokazała również pewne nieścisłości w ich przewidywaniach, takie jak niezrealizowane aktualizacje iPada Air, obecne doniesienia wzbudzają zainteresowanie i oczekiwanie na oficjalne ogłoszenia ze strony Apple.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top