OneTech17.03.2015
Rearth Ringke Fusion Case – innowacyjna obudowa dla iPhone 6

Rearth Ringke Fusion Case jest innowacyjną obudową dedykowaną dla iPhona 6, która nie tylko ma na celu zabezpieczenie iPhona, ale również nadaje mu estetyczny wygląd.

Zawartość opakowania

Obudowa2

W pudełku oprócz samej obudowy znajduje się również folia na ekran naszego iPhone 6, a także szablon do wycinania wkładek. Jest to pierwszy plus tej obudowy.

Jakość wykonania

Obudowa

Obudowa wykonana jest z połączenia sztywnego poliwęglanu oraz elastycznego TPU. Nowa technologia narożników (Air Cushion Technology Corners) zastosowana w etui amortyzuje uderzenie podczas upadku, dzięki czemu zmniejsza ryzyko pęknięcia ekranu. Jest to kolejny plus Rearth Ringke Fusion Case.

Obudowa4

Wygląd

Obudowa1

Etui jest idealnie dopasowane do iPhone 6 i nie powiększa znacząco telefonu. Korzystanie z iPhone w tej obudowie przez około tydzień było naprawdę bardzo przyjemne. Rearth Ringke Fusion Case jak każda inna obudowa pozwala jednocześnie na pełen dostęp do wszystkich funkcji oraz portów.

Obudowa7

W jej dolnej części znajdują się trzy wycięcia, jedno na mikrofon i słuchawki, jeden dla portu Lightning i ostatnie na głośnik.

Obudowa8

Dodatkowo obudowa wyposażona jest w specjalne zaślepki, które uniemożliwiają dostawanie się kurzu i zabrudzeń – kolejny duży plus.

Z boku obudowy nie przewidziano wycięcia na przyciski głośności i wyciszania, lecz zastąpiono je wzmocnieniami wykonanymi z TPU.  Przyciski te wykorzystują zastosowany w Reath “Active Touch Technology” .

Obudowa6

Kolejną bardzo fajną rzeczą w Rearth Ringke Fusion Case jest wydłużenie bocznych krawędzi odrobinę ponad krawędź ekranu. Umożliwia to bezpieczne położenie telefonu ekranem do dołu i spowoduje nie zetknięcie się go z powierzchnią.

Obudowa9

Podsumowanie

Jeśli szukacie jakiegoś etui w bardzo przyzwoitej cenie, to z czystym sumieniem polecamy Rearth Ringke Fusion Case. Powiem szczerze, że jest to chyba jedno z najlepszych etui jakie miałem przyjemność do tej pory testować. Przez prawie tydzień testów etui się nie porysowało się, nic z niego nie odpadło.

Na koniec warto dodać, że etui Rearth Ringke Fusion Case dostępne jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Testowaną przeze mnie obudowę, możecie kupić na stronie www.4gsm.pl – Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl