OneTech08.02.2018
Recenzja etui Mujjo Leather Case dla iPhone 7 Plus

Gościnny wpis Agaty.

W dzisiejszej recenzji chciałam zaprezentować Wam bardzo ciekawe skórzane etui firmy Mujjo dla iPhone’a 7 Plus.

Produkty Mujjo używam od dawna, miałam kilka futerałów, począwszy od sleeve, skończywszy na „pleckach” z kieszonką na karty kredytowe. Zawsze w kolorze Tan, bo po prostu mam do niego słabość.

Recenzowane etui (zresztą podobnie jak inne produkty Mujjo) zapakowane jest w solidne pudełko otwierane na zasadzie szufladki.

Etui wykonane jest z miłej w dotyku pachnącej skóry.

Wnętrze wyścieła coś w rodzaju zamszu. Telefon wsuwa się do niego bez problemu i jest on świetnie i ściśle dopasowany. Etui posiada precyzyjne wycięcia na przyciski, głośnik oraz obiektyw aparatu.

Na początku obawiałam się, że futerał powiększy i pogrubi iPhone, jednak moje obawy okazały się zupełnie niepotrzebne. Telefon wygląda smukło i elegancko.

Jak wspomniałam na początku recenzji, ja mam słabość do koloru Tan, jednak dostępny jest on również w kolorze czarnym i można go kupić np. na stronie producenta w cenie ok. 180 zł – tutaj.

Z doświadczenia z futerałami tej firmy mogę Wam napisać, że nie zużywają się one jakoś bardzo, ani się nie brudzą (noszę go w torebce lub kieszeni). Polecam!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl