Redmi K20 Pro

Redmi K20 Pro dostał aktualizację do Androida 10

Redmi K20 Pro dość niespodziewanie zaraz po smartfonach Google i Essential Phone otrzymał aktualizację do Androida 10.

To dość niecodzienny widok, ponieważ Xiaomi nie słynie z szybkiego wydawania aktualizacji do najnowszych edycji systemu operacyjnego należącego do Google.

Nie zmienia to jednak faktu, że stabilne wydanie MIUI 10 dla smartfonów z Chin i Indii bazuje na najnowszym Androidzie i zawiera wszystkie nowości, które są nieodłącznymi elementami nowej wersji oprogramowania.

Redmi K20 Pro dostał aktualizację do Androida 10 ciekawostki Xiaomi, Redmi K20 Pro, Google, Aktualizacja  Redmi K20 Pro dość niespodziewanie zaraz po smartfonach Google i Essential Phone otrzymał aktualizację do Androida 10. 4 0 large 618x350

Essential ma z tej trójki najłatwiej, ponieważ wydali tylko jednego smartfona, w najgorszym położeniu jest właśnie Xiaomi, które dostarcza smartfony dla każdego z segmentów, zaczynając od budżetowców, a kończąc na flagowych modelach.

Warto wspomnieć, że Xiaomi było przygotowane do wydania aktualizacji, ponieważ w zeszłym miesiącu szukali chętnych do beta testów. Pierwsza wersja testowa dla Redmi K20 Pro była gotowa już 9 sierpnia.

Musicie jednak pamiętać, że aktualizacja dotyczy modeli dostępnych w Chinach i Indiach. W tym momencie ciężko stwierdzić kiedy pojawi się oprogramowanie Global dla Mi 9T Pro.

Xiaomi wykonało kawał dobrej roboty, przynajmniej jeden z ich smartfonów ma najnowszą wersję Androida na czas. Brawo.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry