Redmi

Redmi pracuje nad własnym telewizorem

Redmi na razie dobrze poczyna sobie w kwestii produkcji i sprzedaży smartfonów na dość zatłoczonym rynku. Jednak ambicje producenta nie kończą się na tej gałęzi przemysłu.

Chińczycy planują wejść w rynek telewizyjny i ma im w tym pomóc ich pierwszy telewizor.

Redmi pracuje nad własnym telewizorem ciekawostki Telewizor, smart TV, Redmi, 4K UHD  Redmi na razie dobrze poczyna sobie w kwestii produkcji i sprzedaży smartfonów na dość zatłoczonym rynku. Jednak ambicje producenta nie kończą się na tej gałęzi przemysłu. weibo 450x350

Li Xiaoshuang potwierdził na portalu społecznościowym Weibo, że oddział odpowiedzialny za telewizory pracuje nad Redmi TV, choć tańszy model będzie nieco odbiegał od telewizorów sprzedawanych przez Xiaomi.

Premiera powinna odbyć się jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego, ponieważ nadchodzący sprzęt dostał już wiele certyfikacji, w tym te od 3C.

Powinny być dostępne dwa rozmiary, 40 i 70 – cali, a w obydwu przypadkach będziemy mogli cieszyć oczy rozdzielczością 4K UHD. Warto dodać, że Redmi TV będzie konkurował głównie z OnePlus TV i Honor Smart TV.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry