iOS

Reklamy w aplikacji Mapy na iOS już w 2023 roku

Apple planuje zacząć wyświetlać reklamy w wyszukiwarce w swojej aplikacji Mapy na iOS już w przyszłym roku. Poinformował o tym dziennikarz Bloomberg Mark Gurman.

Reklamy w aplikacji Mapy Apple będą się różnić od typowych banerów reklamowych wyświetlanych na stronach internetowych. Najprawdopodobniej będzie reprezentować płatne wyniki wyszukiwania. Na przykład sieć restauracji mogłaby zapłacić Apple za wyświetlanie hasła „jedzenie” u góry wyników wyszukiwania. Wiele podobnych aplikacji oferuje już reklamy w wyszukiwarce, w tym Mapy Google, Waze i Yelp.

Reklamy w aplikacji Mapy na iOS już w 2023 roku ciekawostki reklamy w ios, reklamy w aplikacji mapy na ios, reklamy, iOS, Apple  Apple planuje zacząć wyświetlać reklamy w wyszukiwarce w swojej aplikacji Mapy na iOS już w przyszłym roku. Poinformował o tym dziennikarz Bloomberg Mark Gurman. reklama 2
Reklamy w aplikacji Mapy na iOS

„Wierzę, że Apple już pracuje nad uruchomieniem reklamy w wyszukiwarce w aplikacji Mapy, a jej wdrożenie zobaczymy już w przyszłym roku” – napisał Gurman.

Prawdopodobnie nie we wszystkich krajach ta funkcja będzie działać od początku. Więcej na ten temat możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – Apple doda reklamy do natywnych aplikacji na iOS. Tak jak Xiaomi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top