Reklamy w Apple Watch polecane, ciekawostki zegarek od apple, zegarek Apple, zarabianie, reklamy w Apple Watch, reklama, pieniądze, jak zarabiać na aplikacjach w apple watch, Apple Watch, App Store, Aplikacje  Wszystko wskazuje na to, że Apple postanowiło dać programistom aplikacji na Apple Watch nowy sposób na zarabianie.  AW61

Reklamy w Apple Watch

Wszystko wskazuje na to, że Apple postanowiło dać programistom aplikacji na Apple Watch nowy sposób na zarabianie.

Każdy z nas przyzwyczaił się do banerów reklamowych w programach na iOS prawda? Wszystko wskazuje na to, że podobne reklamy już wkrótce pojawią się także w Apple Watch.

Jeden z redaktorów idownloadblog.com odkrył kilka dni temu, że jego ulubiona aplikacja na Apple Watch zaczęła wyświetlać reklamy, których wcześniej nie było.

Reklamy w Apple Watch polecane, ciekawostki zegarek od apple, zegarek Apple, zarabianie, reklamy w Apple Watch, reklama, pieniądze, jak zarabiać na aplikacjach w apple watch, Apple Watch, App Store, Aplikacje  Wszystko wskazuje na to, że Apple postanowiło dać programistom aplikacji na Apple Watch nowy sposób na zarabianie.  reklama1

Reklama na ekranie zegarka pojawiła się nagle i zajęła cały ekran co z resztą widać na powyższym screenie. Aby zamknąć reklamę trzeba po prostu kliknąć na przycisk ?Done?, który umieszczony jest w lewym górnym roku.

Wprowadzenie tej metody na zarabianie jest bardzo dobrą wiadomością dla twórców aplikacji i zapewne już wkrótce deweloperzy zaczną korzystać z tego rozwiązania.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry