Rekordowa ilość pobrań Pokemon GO ciekawostki pokemon GO, ilość pobrań pokemon go, Apple  W grę Pokemon GO grał zapewne każdy z Was. Prawda? A zastanawialiście się ile razy pobrano grę przez te trzy lata jej istnienia? Wynik jest kosmiczny! PokemonGO

Rekordowa ilość pobrań Pokemon GO

W grę Pokemon GO grał zapewne każdy z Was. Prawda? A zastanawialiście się ile razy pobrano grę przez te trzy lata jej istnienia? Wynik jest kosmiczny!

Gra AR Pokémon Go jest własnością Niantic. W lipcu 2019 r. gra obchodziła trzyletnią rocznicę. Pierwsze 500 milionów pobrań, gra osiągnęła w zaledwie kilka miesięcy zaraz po premierze. Ale nic dziwnego, jak pamiętacie w pewnym okresie był prawdziwy Pokemonowy szał.

Rekordowa ilość pobrań Pokemon GO ciekawostki pokemon GO, ilość pobrań pokemon go, Apple  W grę Pokemon GO grał zapewne każdy z Was. Prawda? A zastanawialiście się ile razy pobrano grę przez te trzy lata jej istnienia? Wynik jest kosmiczny! iPhoneX pokemon

Jak się okazuje teraz trzy lata po premierze Pok?mon Go osiągnął imponujący poziom 1 miliarda pobrań! Analitycy Sensor Data zauważają, że na całym świecie, dzięki App Store i Google Play, gra zarobiła około 2,65 miliarda dolarów.

W ciągu ostatniego miesiąca gra Pokémon Go otrzymała bardzo dużą aktualizację. Twórcy dodali możliwość walki z Team Rocket i łapania nowych rodzajów Pokemonów – Shadow i Purified.

[app 1094591345]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry