iphone13

Rekordowa sprzedaż iPhone 13 w okresie świątecznym

Analityk Wedbush, Daniel Ives, szacuje, że Apple sprzedało rekordową ilość iPhone 13 w okresie świątecznym, pomimo niedoboru chipów.

Zdaniem Daniela Apple w okresie świątecznym sprzedało rekordową liczbę 40 milionów smartfonów iPhone z serii 13. Pod koniec 2021 r. niektórzy eksperci branżowi mówili o spadku popytu na modele 13 przed świętami. Tak jednak się nie stało.

Rekordowa sprzedaż iPhone 13 w okresie świątecznym ciekawostki sprzedaz iphone 13, rekordowa sprzedaz iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Analityk Wedbush, Daniel Ives, szacuje, że Apple sprzedało rekordową ilość iPhone 13 w okresie świątecznym, pomimo niedoboru chipów. iPhone13pro 1

Według Ives, popyt na nowe iPhone’y pozostaje tak duży, że w grudniu przekroczył podaż o 12 mln sztuk. Chiny stały się kluczowym regionem sprzedaży iPhone’ów – w ciągu ostatniego roku Chińczycy zaczęli coraz częściej kupować smartfony Apple.

Pomimo globalnego niedoboru chipów, Ives jest przekonany, że niedobory komponentów są tymczasowym problemem Apple na drodze do tego, aby stać się pierwszą firmą w 2022 roku z kapitalizacją rynkową 3 bilionów dolarów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top