Rentgenowski tryb aparatu w OnePlus 8 Pro widzi, jak działa Face ID w iPhone polecane, ciekawostki Wideo, OnePlus 8 Pro, face ID  Wczoraj pisaliśmy i prezentowaliśmy Wam działanie nowego ?rentgenowskiego? trybu w aparacie OnePlus 8 Pro. Tryb jest w stanie zajrzeć do środka niektórych plastikowych przedmiotów. FaceID

Rentgenowski tryb aparatu w OnePlus 8 Pro widzi, jak działa Face ID w iPhone

Wczoraj pisaliśmy i prezentowaliśmy Wam działanie nowego ?rentgenowskiego? trybu w aparacie OnePlus 8 Pro. Tryb jest w stanie zajrzeć do środka niektórych plastikowych przedmiotów.

Właściciele nowego flagowego OnePlus nie poprzestali na tym i szukali nowych sposobów korzystania z niezwykłego aparatu… i znaleźli. Jak widzicie na poniższym wideo aparat OnePlus 8 Pro wykrywa promieniowanie podczerwone niezbędne do działania funkcji Face ID w smartfonach Apple.

Również wydrukowane zdjęcia w nowym trybie wyglądają nietypowo.

Rentgenowski tryb aparatu w OnePlus 8 Pro widzi, jak działa Face ID w iPhone polecane, ciekawostki Wideo, OnePlus 8 Pro, face ID  Wczoraj pisaliśmy i prezentowaliśmy Wam działanie nowego ?rentgenowskiego? trybu w aparacie OnePlus 8 Pro. Tryb jest w stanie zajrzeć do środka niektórych plastikowych przedmiotów. CleanShot 2020 05 14 at 15.59.07@2x

Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zobaczymy wiele innych interesujących przykładów użycia trybu rentgenowskiego, który znalazł się w OnePlus, choć wciąż nie zostało wyjaśnione, dlaczego firma dodała taki akurat tryb do swojego smartfona.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry