resident

Resident Evil 4 pojawi się na iPhone, iPad i Mac w grudniu

Capcom ogłosił, że jedna z najbardziej kultowych gier w historii, czyli Resident Evil 4, będzie dostępna  na iPhone iPad oraz Mac w grudniu.

Gra Resident Evil 4 Remake będzie dostępna na iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max oraz na komputerach Mac i iPadach wyposażonych w procesory M1, M2 lub M3. To świetna wiadomość dla posiadaczy tych urządzeń, którzy będą mieli okazję przeżyć jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń w świecie gier wideo.

Od momentu tragicznej katastrofy biologicznej w Raccoon City minęło już sześć lat. Główny bohater, agent Leon S. Kennedy, który był jednym z ocalałych z tej katastrofy, zostaje wysłany na misję ratunkową mającą na celu odnalezienie porwanej córki prezydenta. Akcja toczy się w odległej europejskiej wiosce, która ukrywa wiele tajemnic i niebezpieczeństw. Gracz będzie miał okazję poznać historię pełną niesamowitych wydarzeń, walki o przetrwanie oraz przerażających okrucieństw.

Resident Evil 4 już w grudniu na iPhone, iPad i Mac

Resident Evil 4 pojawi się na iPhone, iPad i Mac w grudniu gry-i-aplikacje, ciekawostki skąd pobrać grę Resident Evil 4, Resident Evil 4 na komputer Mac, Resident Evil 4 na iPhone, Resident Evil 4, kiedy Resident Evil 4  Capcom ogłosił, że jedna z najbardziej kultowych gier w historii, czyli Resident Evil 4, będzie dostępna  na iPhone iPad oraz Mac w grudniu. resident 1

Już dziś możesz udać się do App Store i skorzystać z przedsprzedaży gry Resident Evil 4. Link znajdziecie tutaj. To świetna okazja, aby upewnić się, że gra znajdzie się w twojej bibliotece gier zaraz po udostępnieniu. Co więcej, gra będzie dostępna za darmo, ale do pewnego momentu. Po zakończeniu nazwijmy to  wersji demonstracyjnej będziesz miał możliwość zakupu pełnej wersji gry, która kosztować będzie około 60 euro.

Jednym z istotnych aspektów tej premiery jest także fakt, że gra Resident Evil 4 oferuje wsparcie dla uniwersalnych zakupów na platformach Apple. Oznacza to, że po zakupie gry będziesz mógł cieszyć się nią na swoim iPhone, iPad oraz komputerze Mac, bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników tych urządzeń, którzy lubią mieć dostęp do swoich ulubionych gier w różnych miejscach i sytuacjach.

Co więcej, Resident Evil 4 na iPhone’a, iPada i komputery Mac będzie obsługiwać kontrolery podłączane do tych urządzeń. Dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad rozgrywką i będzie można cieszyć się grą w jeszcze bardziej immersyjny sposób. To kolejny krok w stronę zapewnienia najlepszego doświadczenia dla graczy na platformach Apple.

Nie można także zapominać o tym, że Resident Evil 4 Remake już wcześniej zyskał uznanie na PC i konsolach, zbierając entuzjastyczne recenzje krytyków. Teraz, dzięki nowemu iPhone 15 Pro z chipem A17 Pro i znaczącym ulepszeniom procesora graficznego, Apple jest przekonane, że ich urządzenia staną się prawdziwą “konsolą do gier” na rynku mobilnym. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość rozgrywki i grafikę na najwyższym poziomie.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 156

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top