Reżyser kultowego „Oldboya” nakręcił film iPhone’m 13 Pro ciekawostki Wideo, iPhone 13 Pro  Apple nigdy nie przestaje chwalić się jakością zdjęć i filmów wykonanych za pomocą iPhone'a. Aparat w nim jest naprawdę dobry, czego dowodem są zdjęcia z konkursów "Shot on iPhone". iPhone13Pro 1300x700

Reżyser kultowego „Oldboya” nakręcił film iPhone’m 13 Pro

Apple nigdy nie przestaje chwalić się jakością zdjęć i filmów wykonanych za pomocą iPhone’a. Aparat w nim jest naprawdę dobry, czego dowodem są zdjęcia z konkursów “Shot on iPhone”.

Dziś mamy dla Was kolejny film pokazujący jak dobry jest aparat w iPhone 13 Pro. Jets to krótki film w reżyserii reżysera kultowego „Oldboya”.

Historia zaczyna się mrocznie. Stary człowiek odkopuje się i kradnie starą trumnę, aby pochować wojowniczkę, która z honorami walczyła o swoją wioskę. Byłemu właścicielowi grobu nie spodobała się ta postawa i zamierza zabrać własną. Undertaker opowiada duchowi historię pełną absurdu, tragedii i akcji.

Południowokoreański reżyser Park Chang-wook w pełni wykorzystał iPhone’a 13 Pro. Użyty tutaj został zarówno makro, jak i szerokokątny, a także tryb kinowy. Niestety są też błędy. Niektóre elementy, które powinny być wyostrzone, są rozmyte przez efekt bokeh.

Oczywiście film nie został nakręcony ręcznie. Zastosowano stabilizatory i różne akcesoria, a ilość montażu była minimalna. Dodatkowo, kompetentne oświetlenie i zręczne ręce światowej sławy reżysera stworzyły miniarcydzieło z każdej klatki. Film zainteresuje nie tylko fanów kina południowokoreańskiego, ale będzie też inspiracją dla początkujących reżyserów.

Dla tych, którzy interesują się szczegółami kręcenia i niektórymi tajnikami reżyserii, Apple pozostawił wideo z tego, jak kręcono krótki film.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry