Richard Plepler

Richard Plepler, były szef HBO dołącza do Apple

Apple zawarło pięcioletnią umowę z byłym dyrektorem generalnym HBO Richardem Pleplerem. Richard ma być odpowiedzialny za produkcję filmów, programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych dla Apple TV+.

Nie wiadomo jeszcze co takiego powstanie pod okiem Richarda dla Apple, ale Variety zauważa, że gigant z Cupertino skoncentruje się na jakości filmów, a nie na ich ilości.

Richard Plepler, były szef HBO dołącza do Apple polecane, ciekawostki Richard Plepler, AppleTV, Apple  Apple zawarło pięcioletnią umowę z byłym dyrektorem generalnym HBO Richardem Pleplerem. Richard ma być odpowiedzialny za produkcję filmów, programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych dla Apple TV+. appletvplusrichardpleplernyt 800x534 1

Plepler pracował w HBO przez 28 lat i to w tym czasie w serwisie pojawiły się takie produkcje jak: ?Gra o tron? czy ?Big Little Lies.?

Apple prawdopodobnie liczy na wieloletnie doświadczenie Richarda w branży medialnej, które pomoże przyciągnąć więcej subskrybentów. Plepler pojawił się w Cupertino za sprawą Eddy?iego Cue, którego był wieloletnim wielbicielem.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top