River Raid Original - stary klasyk za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Za darmo, River Raid, Przecena, Promocja, iPhone, iPad, darmowa  Tym razem powracamy do dawnych czasów i starych gier. Nie ma to jak urok kwadratowych pikseli wielkości 1mm na ekranie naszego iPhone. Air 1300x700

River Raid Original – stary klasyk za darmo w AppStore

00Tym razem powracamy do dawnych czasów i starych gier. Nie ma to jak urok kwadratowych pikseli wielkości 1mm na ekranie naszego iPhone. Prawda?

River Raid Original, czyli stary klasyk dziś dostępny jest w App Store zupełnie jest za darmo. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą w grze wcielimy się w pilota samolotu, który musi omijać różne atakujące go przeszkody.

River Raid Original - stary klasyk za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Za darmo, River Raid, Przecena, Promocja, iPhone, iPad, darmowa  Tym razem powracamy do dawnych czasów i starych gier. Nie ma to jak urok kwadratowych pikseli wielkości 1mm na ekranie naszego iPhone. River

Jeżeli tylko graliście w to kiedyś na Atari, chyba więcej nie muszę Wam opisywać, miłego grania! Aplikacja jest uniwersalna, więc możecie ją instalować zarówno na iPhone jak i iPad. Normalna cena gry bez promocji to 0,99?.

[app 1035229792]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry