River Raid Original - stary klasyk znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Za darmo, River Raid, Przecena, Promocja, iPhone, iPad, darmowa  I znów powracamy do dawnych czasów i starych gier. Nie ma to jak urok kwadratowych pikseli wielkości 1mm na ekranie naszego iPhone. Prawda? Air 1300x700

River Raid Original – stary klasyk znów za darmo w AppStore

I znów powracamy do dawnych czasów i starych gier. Nie ma to jak urok kwadratowych pikseli wielkości 1mm na ekranie naszego iPhone. Prawda?

River Raid Original, czyli stary klasyk dziś dostępny jest w App Store zupełnie jest za darmo. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą w grze wcielimy się w pilota samolotu, który musi omijać różne atakujące go przeszkody.

River Raid Original - stary klasyk znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Za darmo, River Raid, Przecena, Promocja, iPhone, iPad, darmowa  I znów powracamy do dawnych czasów i starych gier. Nie ma to jak urok kwadratowych pikseli wielkości 1mm na ekranie naszego iPhone. Prawda? River

Jeżeli tylko graliście w to kiedyś na Atari, chyba więcej nie muszę Wam opisywać, miłego grania! Aplikacja jest uniwersalna, więc możecie ją instalować zarówno na iPhone jak i iPad. Normalna cena gry bez promocji to 0,99?.

[app 1035229792]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top