Robimy Jailbreak iOS 9.2 - 9.3.3 - instrukcja krok po kroku poradniki, polecane, cydia-i-jailbreak Wideo, Poradnik, krok po kroku, jak zrobić jailbreak iOS 9.3.3, jak wykonać jailbreak iOS 9.3.3, jak wykonać jailbreak iOS 9.3.2, jailbreak iOS 9.3.3 - iOS 9.2.2, jailbreak iOS 9.3.3, jailbreak iOS 9.3.2, jailbreak, Instrukcja, Cydia Jak dobrze wiecie lub nie, ?coming soon? na oficjalnej stronie Pangu odnosi się do angielskiej wersji narzędzia umożliwiającego Jailbreak iOS 9.2 - 9.3.3. Mnie udało się pobrać Chińską wersję programu i wykonać całą operację na iPhonie 5S i iPadzie mini 2 z kablem Lightning Blitzwolf. Cydia 1300x700

Robimy Jailbreak iOS 9.2 – 9.3.3 – instrukcja krok po kroku

Jak dobrze wiecie lub nie, ?coming soon? na oficjalnej stronie Pangu odnosi się do angielskiej wersji narzędzia umożliwiającego Jailbreak iOS 9.2 – 9.3.3. Mnie udało się pobrać Chińską wersję programu i wykonać całą operację na iPhonie 5S i iPadzie mini 2 z kablem Lightning Blitzwolf.

Pamiętajcie, że narzędzie jest kompatybilne tylko i wyłącznie z urządzeniami mobilnymi, wykorzystującymi 64 – bitowe układy scalone, więc starszych tym programem nie odblokujecie. Wiem również, że aplikacja nie jest kompatybilna z iPadem Pro 9.7? i iPodem Touch 6gen.

Pragnę przypomnieć, że po każdym ponownym uruchomieniu/rozładowaniu baterii musicie ponownie włączyć Jailbreak dedykowaną aplikacją mobilną, komputer i program PP są potrzebne tylko przy pierwszym razie, potem nie są już potrzebne.

Robimy Jailbreak iOS 9.2 - 9.3.3 - instrukcja krok po kroku poradniki, polecane, cydia-i-jailbreak Wideo, Poradnik, krok po kroku, jak zrobić jailbreak iOS 9.3.3, jak wykonać jailbreak iOS 9.3.3, jak wykonać jailbreak iOS 9.3.2, jailbreak iOS 9.3.3 - iOS 9.2.2, jailbreak iOS 9.3.3, jailbreak iOS 9.3.2, jailbreak, Instrukcja, Cydia Jak dobrze wiecie lub nie, ?coming soon? na oficjalnej stronie Pangu odnosi się do angielskiej wersji narzędzia umożliwiającego Jailbreak iOS 9.2 - 9.3.3. Mnie udało się pobrać Chińską wersję programu i wykonać całą operację na iPhonie 5S i iPadzie mini 2 z kablem Lightning Blitzwolf. Cydia

Co robimy, zanim przystąpimy do Jailbreaka?

 1. Wykonujemy kopię zapasową danych z urządzenia.
 2. Odtwarzamy oprogramowanie przez iTunes, jeżeli wykonywaliśmy aktualizację przez OTA.
 3. Podpinamy urządzenie i upewniamy się, że jest wykrywane przez iTunes.
 4. Wyłączamy Znajdź mój iPhone i kod blokady.
 5. Uruchamiamy program, jako administrator.

Jailbreak

 1. Pobieramy narzędzie PP Jailbreak.
 2. Klikamy na wielki, zielony przycisk.
 3.  Musimy poczekać do momentu ukazania się kodu, który należy wpisać.
 4.  Przechodzimy do Ustawienia ? Ogólne ? Profile i akceptujemy profil, abyśmy mogli zainstalować aplikację PP.
 5. Otwieramy aplikację PP i pozwalamy jej na wysyłanie powiadomień, potem stukamy na okrąg i blokujemy ekran naszego urządzenia.
 6. Po pojawieniu się powiadomienia, odczekujemy 2 – 3 minuty, wyświetlone powiadomienie oznacza, że w tym momencie instaluje się Cydia. W tym momencie zostawiamy urządzenie samemu sobie i czekamy aż uruchomi się ponownie.
 7. Nie usuwajcie aplikacji PP, ponieważ będzie wam potrzebna, żeby znowu wejść w tryb Jailbreak, jeżeli wyłączyliście telefon/uruchomił się ponownie lub rozładowała się bateria.

Poniżej możecie zobaczyć jak cały proces wygląda na filmie.

Autorem nagrania jest iPodHacks142.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry