gta

Rockstar Games wyda nowe wersje legendarnych GTA

Źródła z renomowanej publikacji Kotaku potwierdziły pogłoski, że Rockstar Games pracuje nad remasterami GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas.

Gry tworzone są na silniku Unreal Engine. Rozwój jest na końcowym etapie. Mówi się, że wydanie było kilkakrotnie opóźniane. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że premiera zaplanowana jest na październik 2021 roku.

Rockstar Games wyda nowe wersje legendarnych GTA ciekawostki remaster, GTA  Źródła z renomowanej publikacji Kotaku potwierdziły pogłoski, że Rockstar Games pracuje nad remasterami GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas. GTA 1244x700

Zaktualizowane GTA ukaże się na wszystkich nowoczesnych platformach: PlayStation 5, Xbox Series X | S, Nintendo Switch, Stadia i urządzeniach mobilnych. Wersje PC i smartfony mogą zostać opóźnione do 2022 roku.

Podobno gry będą wykorzystywać starą i nową grafikę, zewnętrznie nie będą się radykalnie różnić od oryginałów, a interfejsy zostaną nieco przeprojektowane. Planowane jest wydanie kolekcji wszystkich trzech części – będzie ona wyłącznie cyfrowa.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry