Rok 2020 będzie rokiem nowej ery ?mozaikowej? w rozwoju przednich kamer smartfonów polecane, ciekawostki mozaika, czujnik pod ekranem, aparat pod ekranem  Słynny informator Ice Universe, który często dzieli się ekskluzywnymi informacjami o najnowszych wydarzeniach w branży mobilnej, doniósł o kolejnym etapie rozwoju przednich kamer nowoczesnych smartfonów. mozaika aparat

Rok 2020 będzie rokiem nowej ery ?mozaikowej? w rozwoju przednich kamer smartfonów

Słynny informator Ice Universe, który często dzieli się ekskluzywnymi informacjami o najnowszych wydarzeniach w branży mobilnej, doniósł o kolejnym etapie rozwoju przednich kamer nowoczesnych smartfonów.

Kilka lat temu popularne stały się tak zwane ?uszy?, czyli moda na wycięcie w ekranie w stylu iPhone’a X. Następnie wycięcia na ekranach przednich aparatów zmniejszały się, zmieniając się w wycięcia w kształcie kropli. Pod koniec ubiegłego roku popularność zyskały okrągłe i owalne otwory w rogach ekranu oraz wysuwane przednie kamery.

Następnym krokiem będą przednie kamery, które zostaną umieszczone bezpośrednio pod powierzchnią ekranu. Prototypy takich smartfonów zostały już pokazane przez różnych producentów, pierwsze nowe produkty powinny wejść do sprzedaży w tym roku.

Rok 2020 będzie rokiem nowej ery ?mozaikowej? w rozwoju przednich kamer smartfonów polecane, ciekawostki mozaika, czujnik pod ekranem, aparat pod ekranem  Słynny informator Ice Universe, który często dzieli się ekskluzywnymi informacjami o najnowszych wydarzeniach w branży mobilnej, doniósł o kolejnym etapie rozwoju przednich kamer nowoczesnych smartfonów. mozaika 2

Ice Universe powiedział, że 2020 będzie rokiem nowej ery ?mozaikowej? w rozwoju przednich kamer smartfonów. Poparł swoją wiadomość kilkoma zdjęciami, które pokazują przednie aparaty smartfonów.

Rok 2020 będzie rokiem nowej ery ?mozaikowej? w rozwoju przednich kamer smartfonów polecane, ciekawostki mozaika, czujnik pod ekranem, aparat pod ekranem  Słynny informator Ice Universe, który często dzieli się ekskluzywnymi informacjami o najnowszych wydarzeniach w branży mobilnej, doniósł o kolejnym etapie rozwoju przednich kamer nowoczesnych smartfonów. mozaika 3

Na początkowym etapie technologia kamer ekranowych będzie niedoskonała, w wyniku czego miejsce na wyświetlaczu, pod którym znajduje się czujnik obrazu, będzie się wyróżniać od reszty ekranu.

Przypuszczalnie ekran będzie miał niższą rozdzielczość w tym obszarze, aby umożliwić czujnikowi obrazu odbiór większej ilości światła. Z tego powodu powstaje osobliwa mozaika.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry