Roleta KADRILJ zgodna z iOS i HomeKit już dostępna w IKEA polecane, ciekawostki roleta sterowana iPhone, roleta kompatybilna z homekit, Roleta KADRILJ, roleta ikea, kadrilj, iPhone, iOS, ikea, cena Roleta KADRILJ, Apple  Dobre wieści dla osób, które chciały zakupić najnowszy produkt KADRILJ, czyli roletę zgodną z HomeKit, którą można sterować za pomocą iPhone i iPad. Produkt jest już dostępny. Także w Polsce. Ile kosztuje? roleta

Roleta KADRILJ zgodna z iOS i HomeKit już dostępna w IKEA

Dobre wieści dla osób, które chciały zakupić najnowszy produkt KADRILJ, czyli roletę zgodną z HomeKit, którą można sterować za pomocą iPhone i iPad. Produkt jest już dostępny. Także w Polsce. Ile kosztuje?

Otóż cena tej całkiem przyjemnej rolety w Polsce jest również bardzo przyjemna. Za produkt trzeba zapłacić bowiem od 449 zł do 599 zł. Cena zależna jest od wielkości. Nie należy jednak zapominać o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy. Do poprawnego działania roleta potrzebuje także specjalną bramkę, którą można oczywiście także kupić w IKEA. Koszt bramki to 149 zł i nabyć ją można – tutaj.

Roleta KADRILJ zgodna z iOS i HomeKit już dostępna w IKEA polecane, ciekawostki roleta sterowana iPhone, roleta kompatybilna z homekit, Roleta KADRILJ, roleta ikea, kadrilj, iPhone, iOS, ikea, cena Roleta KADRILJ, Apple  Dobre wieści dla osób, które chciały zakupić najnowszy produkt KADRILJ, czyli roletę zgodną z HomeKit, którą można sterować za pomocą iPhone i iPad. Produkt jest już dostępny. Także w Polsce. Ile kosztuje? roleta2

Więcej na temat rolety znajdziecie na stronie IKEA – tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry