Roleta KADRILJ zgodna z iOS i HomeKit już dostępna w IKEA polecane, ciekawostki roleta sterowana iPhone, roleta kompatybilna z homekit, Roleta KADRILJ, roleta ikea, kadrilj, iPhone, iOS, ikea, cena Roleta KADRILJ, Apple  Dobre wieści dla osób, które chciały zakupić najnowszy produkt KADRILJ, czyli roletę zgodną z HomeKit, którą można sterować za pomocą iPhone i iPad. Produkt jest już dostępny. Także w Polsce. Ile kosztuje? roleta

Roleta KADRILJ zgodna z iOS i HomeKit już dostępna w IKEA

Dobre wieści dla osób, które chciały zakupić najnowszy produkt KADRILJ, czyli roletę zgodną z HomeKit, którą można sterować za pomocą iPhone i iPad. Produkt jest już dostępny. Także w Polsce. Ile kosztuje?

Otóż cena tej całkiem przyjemnej rolety w Polsce jest również bardzo przyjemna. Za produkt trzeba zapłacić bowiem od 449 zł do 599 zł. Cena zależna jest od wielkości. Nie należy jednak zapominać o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy. Do poprawnego działania roleta potrzebuje także specjalną bramkę, którą można oczywiście także kupić w IKEA. Koszt bramki to 149 zł i nabyć ją można – tutaj.

Roleta KADRILJ zgodna z iOS i HomeKit już dostępna w IKEA polecane, ciekawostki roleta sterowana iPhone, roleta kompatybilna z homekit, Roleta KADRILJ, roleta ikea, kadrilj, iPhone, iOS, ikea, cena Roleta KADRILJ, Apple  Dobre wieści dla osób, które chciały zakupić najnowszy produkt KADRILJ, czyli roletę zgodną z HomeKit, którą można sterować za pomocą iPhone i iPad. Produkt jest już dostępny. Także w Polsce. Ile kosztuje? roleta2

Więcej na temat rolety znajdziecie na stronie IKEA – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top