ROOT Galaxy S7/S7 Edge poradniki Samsung, ROOT Galaxy S7 edge, ROOT Galaxy S7, root, Poradnik, jak wykonać ROOT samsung galaxy s7 edge, jak wykonać ROOT samsung galaxy s7, Instrukcja, galaxy s7  Sztandarowe urządzenia mobilne Samsunga cieszą się popularnością na całym świecie i są otwarte na poczynania domorosłych programistów w przeciwieństwie do konkurencji.  galaxys7 1

ROOT Galaxy S7/S7 Edge

Sztandarowe urządzenia mobilne Samsunga cieszą się popularnością na całym świecie i są otwarte na poczynania domorosłych programistów w przeciwieństwie do konkurencji.

Galaxy S7/S7 Edge nie są wyjątkiem od reguły pomimo korzystania z zabezpieczeń KNOX. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić root, nabijając flagę.

Sprzęt jest dostępny w sprzedaży od niecałych 10 dni, ale Chainfire stanął na wysokości zadania i w każdej chwili możecie uzyskać dodatkowe uprawnienia. Jeżeli znacie się na rzeczy, zapraszam na zapoznanie się z instrukcją, opisującą cały proces.

Uwaga!

 Instrukcja dotyczy tylko i wyłącznie modeli z autorskim układem scalonym Samsunga (Exynos), a dokładnie sprzętu z oznaczeniem G930F i G935F.

Wszystkie dane składowane na sprzęcie nie powinny zostać usunięte, ale warto zainteresować się wykonaniem ich kopii zapasowej. Nigdy nic nie wiadomo, czasem wszystko może obrócić się przeciwko nam.

Pobieramy pliki z poniższej listy:

Pamiętajcie, żeby pobrać kompatybilny z waszym urządzeniem plik (CF Auto Root). Użytkownicy płaskiego modelu, mają pobrać plik dla G930F, a Edge G935F.

  • Rozpakowujemy zawartość pliku z ROOT-em do nowego folderu. Rozpakowana paczka musi mieć plik z rozszerzeniem.tar, a nie.img.
  • Włączamy ODIN-a i w polu PDA wybieramy plik.tar, resztę zostawiamy bez zmian.
  • Wyłączamy S7/S7 Edge i wchodzimy w tryb download. Aby to zrobić wykorzystujemy kombinację przycisków głośności w dół i zasilania. Pamiętajcie, żeby trzymać je oba przez parę sekund.

Po wykryciu przez program waszego urządzenia pozostaje wam kliknięcie Start i odczekanie paru chwil. Jeżeli wszystko poszło, jak powinno, pojawi się komunikat PASS.

Przez najbliższe 5 minut nie używajcie sprzętu i pozwólcie na ukończenie procesu. Sprzęt uruchomi się ponownie parę razy. Nawet jeżeli nic się nie stanie w ciągu 5 minut, nie panikujcie. Wystarczy dłużej przytrzymać klawisz zasilania i odłączyć S7/S7 Edge od komputera.

Nie podniecajcie się zbytnio, wykonanie ROOT-a pozwoli wam używać aplikacji, które go wymagają. Zapomnijcie o Xposed lub CyanogenMod bez TWRP.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry