messenger

Rozmowy w Messenger wkrótce z pełnym szyfrowaniem

Facebook ogłosił wczoraj, że planuje prowadzić kompleksowe szyfrowanie do połączeń audio/wideo na Messengerze i wiadomości DM na Instagramie. Oprócz szyfrowania firma wprowadzi również nowe mechanizmy kontroli znikających wiadomości.

Facebook dodał szyfrowanie typu end-to-end do Messengera w 2016 roku. Niestety szyfrowanie od końca do końca dotyczyło jedynie wiadomości.

Pełne szyfrowanie rozmów Audio/Wideo w Messenger

Rozmowy w Messenger wkrótce z pełnym szyfrowaniem ciekawostki Za darmo, pełne szyfrowanie, Messenger, iPhone, Facebook Messenger, end-to-end, Darmowa aplikacja, Apple, App Store  Facebook ogłosił wczoraj, że planuje prowadzić kompleksowe szyfrowanie do połączeń audio/wideo na Messengerze i wiadomości DM na Instagramie. Oprócz szyfrowania firma wprowadzi również nowe mechanizmy kontroli znikających wiadomości. facebook bars
Rozmowy Audio/Wideo w Messenger z pełnym szyfrowaniem.

Teraz przyszedł czas na połączenia audio/wideo. Z nowości będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani, ale funkcja nie będzie domyślnie włączona.

Każda rozmowa audio lub wideo wykonana w Messenger będzie szyfrowana od końca do końca, mówi Facebook.

Firma twierdzi, że zainteresowanie użytkowników rozmowami głosowymi i wideo rośnie z dnia na dzień. Messenger obsługuje obecnie ponad 150 milionów rozmów wideo dziennie.

Uaktualniona została także opcja znikających wiadomości. Teraz, jeśli chcesz wysłać znikającą wiadomość, zobaczysz więcej opcji wyboru – od pięciu sekund do 24 godzin.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top