Różowy ekran iPhone 13 | 13 Pro - co robić? poradniki, ciekawostki Różowy ekran iPhone 13 Pro, Różowy ekran iPhone 13, jak naprawic Różowy ekran iPhone 13  Od czasu premiery serii iPhone 13 niektórzy użytkownicy napotkali błąd, który powoduje, że ekran iPhone zmienia kolor na różowy. Często towarzyszy temu niska wydajność, zawieszanie się, błąd aplikacji lub nieoczekiwane wyłączanie. rozowyekraniPhone 1300x700

Różowy ekran iPhone 13 | 13 Pro – co robić?

Od czasu premiery serii iPhone 13 niektórzy użytkownicy napotkali błąd, który powoduje, że ekran iPhone zmienia kolor na różowy. Często towarzyszy temu niska wydajność, zawieszanie się, błąd aplikacji lub nieoczekiwane wyłączanie.

Chociaż doniesienia o tym błędzie pojawiły się zaraz po wydaniu iPhone, czyli już październiku, problem nadal występuje. Apple powiedziało, że nie ma dowodów na to, że jest to problem sprzętowy. Zdaniem firmy problem tkwi w oprogramowaniu.. Czy na pewno? Wydaje się jednak się, że samo Apple nie ma pewności, co dokładnie powoduje błąd.

Jeśli ekran w Twoim iPhone stał się różowy to sprawdź i wykonaj jedną z poniższych czynności. Być może któraś z nich rozwiąże ten dziwny  problem.

Jak naprawić błąd różowego ekranu iPhone 13 | 13 Pro

Różowy ekran iPhone 13 | 13 Pro - co robić? poradniki, ciekawostki Różowy ekran iPhone 13 Pro, Różowy ekran iPhone 13, jak naprawic Różowy ekran iPhone 13  Od czasu premiery serii iPhone 13 niektórzy użytkownicy napotkali błąd, który powoduje, że ekran iPhone zmienia kolor na różowy. Często towarzyszy temu niska wydajność, zawieszanie się, błąd aplikacji lub nieoczekiwane wyłączanie. rozowyekran

  • Niektórzy użytkownicy rozwiązali problem, po prostu ponownie uruchamiając swoje iPhone’y (ale może to pomóc tylko tymczasowo).
  • Upewnij się również, że regularnie tworzysz kopię zapasową swojego iPhone’a.
  • Sprawdź czy korzystasz z najnowszej wersji systemu iOS ( Ustawienia – Ogólne – Aktualizacje oprogramowania ).
  • Przejdź do App Store i zainstaluj wszystkie dostępne aktualizacje dla każdej aplikacji ( App Store – kliknij zdjęcie profilowe – przewiń w dół – wybierz Aktualizuj wszystko ).
  • Inną opcją jest usunięcie wszystkich aplikacji, które podczas użytkowania wyświetlają różowy ekran.

Jeśli problem nadal będzie występować skontaktuj się z Apple lub udaj się do najbliższego autoryzowanego serwisu.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top