iphone13pro

„Różowy ekran” przeraża posiadaczy iPhone 13 | 13 Pro

Właściciele smartfonów Apple iPhone 13 | 13 Pro narzekają na nietypowy problem z ekranem, poinformował serwis Gizmochina. Ekran smartfona bez konkretnego powodu zmienia kolor na różowy lub fioletowy.

Pierwsza informacja o problemie trafiła do sieci już w października 2021 roku. Szczegółowy opis i zdjęcia znalazły się na Reddit, na stronie wsparcia technicznego Apple, a od niedawna jest także na chińskiej stronie My Drivers.

Na początku roku problem niepokoił tylko kilka osób, a teraz według Gizmochina ten nietypowy błąd występuje już u wielu właścicieli najnowszych iPhone w Chinach. Co ciekawe problem nie dotyczy jednego telefonu, a występuje na wszystkich trzech modelach – iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max.

„Różowy ekran” przeraża posiadaczy iPhone 13 | 13 Pro ciekawostki Różowy ekran iPhone, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Właściciele smartfonów Apple iPhone 13 | 13 Pro narzekają na nietypowy problem z ekranem, poinformował serwis Gizmochina. Ekran smartfona bez konkretnego powodu zmienia kolor na różowy lub fioletowy. rozowyekran

Eksperci pomocy technicznej Apple mówią, że jeśli problem pojawi się na Twoim urządzeniu, zresetuj ustawienia do domyślnych i zaktualizuj oprogramowanie. Według Apple źródłem tego problemu nie jest uszkodzenie ekranu, a usterka oprogramowania.

Czy ktoś z Was spotkał się z tym nietypowym błędem?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top