Rozpoczęto produkcję iPhone`a z 4-calowym ekranem? polecane, ciekawostki kiedy iphone 5s, iPhone 6c, iPhone 5se  Prawdopodobnie Apple w końcu rozpoczęło masową produkcję iPhone'a z 4 - calowym wyświetlaczem, sprzęt powinien zadebiutować w marcu i jego głównym celem będą rozwijające się rynki mobilne. iP6c 1 1300x700

Rozpoczęto produkcję iPhone`a z 4-calowym ekranem?

Prawdopodobnie Apple w końcu rozpoczęło masową produkcję iPhone’a z 4 – calowym wyświetlaczem, sprzęt powinien zadebiutować w marcu i jego głównym celem będą rozwijające się rynki mobilne.

Według Nikkei wszystkie prace związane z ?iPhone’em 6c? zostały dopięte na ostatni guzik na początku ubiegłego roku i czekano na odpowiedni moment, aby go zaprezentować.

iPhone 5se z 4 – calowym ekranem pojawi się w Indiach, gdzie obecne modele iPhone’a są po prostu za drogie dla większości konsumentów. W rezultacie ich sprzedaż nie stoi na odpowiednim dla Apple poziomie.

Rozpoczęto produkcję iPhone`a z 4-calowym ekranem? polecane, ciekawostki kiedy iphone 5s, iPhone 6c, iPhone 5se  Prawdopodobnie Apple w końcu rozpoczęło masową produkcję iPhone'a z 4 - calowym wyświetlaczem, sprzęt powinien zadebiutować w marcu i jego głównym celem będą rozwijające się rynki mobilne. 4 inch iphone 6 style model

Rynek mobilny z roku na rok zaczyna być coraz bardziej przesycony, a rozwijające się kraje są obecnie ważnymi celami wielu producentów urządzeń mobilnych. W ubiegłym roku sprzedaż tanich słuchawek najlepiej wypadła w Indiach, Tajlandii i Chinach.

Obecnie nie znamy szczegółowych informacji na temat nadchodzącego urządzenia mobilnego z Cupertino, wliczając w to jego wzornictwo. Powoduje to wiele spekulacji, a niektórzy twierdzą, że będziemy mieć do czynienia z podobnym do iPhone’a 5s lub miniaturą szóstki.

Wnętrze maleństwa Apple może zawierać układ scalony A8 lub A9, jeden z koprocesorów M, 1 lub 2GB pamięci operacyjnej, Touch ID i NFC pozwalające na korzystanie z Apple Pay.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top