Krzysiek Borek08.01.2018
Rozpoczęto przedsprzedaż Samsunga Galaxy A8 w Polsce

Przez dłuższy czas w sieci Samsung Galaxy A8 widniał, jako A5 2018, jednak później okazało się, że Koreańczycy zmienią nazewnictwo swojego najnowszego produktu.

W jego przypadku postawiono na podwójny przedni aparat, wygląd i funkcje znane z flagowych modeli. Przedsprzedaż rozpoczęła się dziś, a zakończy się 18 stycznia, po zamówieniu jako gratis otrzymacie kartę pamięci microSD o pojemności 128GB.

Najważniejszą zmianą w porównaniu do poprzednika jest zastosowanie wyświetlacza Infinity Display, a reszta cech powinna być wam znana. Obudowa jest w pełni wodoodporna (IP68), a wyświetlacz wyposażono w funkcję Always on Display. Wspominałem o karcie pamięci, prawda? Wszystko za sprawą miejsca na dwie karty SIM, a obok niego umieszczono czytnik kart pamięci, więc przyszły właściciel nie będzie miał problemów z rozszerzeniem pamięci.

Z tyłu umieszczono aparat główny z jasną przesłoną (f/1.7), ale wydaje mi się, że niektórzy klienci mogą zainteresować się przednim. Ma dwa obiektywy i funkcję Live Focus, pozwalającą na rozmywanie tła po zrobieniu zdjęcia. Podejrzewam, że wielu użytkowników doceni tę funkcję, ale trzeba mieć na uwadze, że nie wszyscy robią selfiaki.

Jak już wspominałem podczas zamówienia w przedsprzedaży otrzymacie kartę pamięci o pojemności 128GB. Samsunga Galaxy A8 możecie zamówić tutaj → http://www.samsung.com/pl/promocje/galaxy-a8-przedsprzedaz/#intro

Samsung Galaxy A8 będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, czarnym, złotym i orchid gray. Miejcie na uwadze, że dany kolor może występować u poszczególnych partnerów handlowych producenta.

Źródło: Informacja prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek