telegram 1

„Rozpoczyna się nowa era prywatności”. Telegram wprowadza rejestrację bez karty SIM

Twórcy Telegrama wprowadzili dużą aktualizację, która implementuje mechanizm rejestracji konta bez konieczności podawania numeru telefonu przypisanego do karty SIM.

„ Dzisiaj rozpoczyna się nowa era prywatności: konto Telegrama można teraz zarejestrować bez karty SIM, korzystając z anonimowych numerów opartych na blockchain. Możesz kupić takie numery na platformie Fragment ”- napisali twórcy na swoim blogu. Anonimowy numer jest dostępny na platformie w formie aukcji. Po wykorzystaniu , można go  ponownie sprzedać.

„Rozpoczyna się nowa era prywatności”. Telegram wprowadza rejestrację bez karty SIM ciekawostki telegram bez karty sim, Telegram, rejestracja na telegram bez karty sim, konto na telegram bez karty sim  Twórcy Telegrama wprowadzili dużą aktualizację, która implementuje mechanizm rejestracji konta bez konieczności podawania numeru telefonu przypisanego do karty SIM. Telegram 1

Najnowsza aktualizacja Telegrama wprowadziła także wiele innych innowacji. Pojawił się więc aktywny filtr antyspamowy i funkcja automatycznego usuwania wszystkich czatów, nowe zestawy emoji i nowe interaktywne emoji. Wyszukiwanie emoji stało się dostępne dla użytkowników Telegrama na iOS, a zaktualizowana sekcja menu Wykorzystanie pamięci pojawiła się na Androidzie – teraz możesz zobaczyć, ile miejsca zajmuje każdy z czatów na urządzeniu.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top