Runtastic Heart Rate Monitor, czyli apka monitorująca pracę serca ponownie za darmo gry-i-aplikacje Za darmo, Runtastic Heart Rate Monitor, Przecena, Promocja, iPhone, AppStore, Apple  Runtastic Heart Rate Monitor to aplikacja, która kolejny już raz została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store aktualnie za darmo. RuntasticHeartRateMonitor 1300x700

Runtastic Heart Rate Monitor, czyli apka monitorująca pracę serca ponownie za darmo

Runtastic Heart Rate Monitor to aplikacja, która kolejny już raz została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store aktualnie za darmo.

Za pomocą tej aplikacji w prosty sposób sprawdzicie jak szybko pracuje Wasze serce.

Oprócz podstawowych pomiarów program pozwala nam na zapisywanie swoich wyników, a także udostępnianie ich na portale społecznościowe typu Facebook, Twitter. To nie wszystko. Dzięki wbudowanej opcji historii możemy bez problemu porównać obecne wyniki z poprzednimi.

Runtastic Heart Rate Monitor, czyli apka monitorująca pracę serca ponownie za darmo gry-i-aplikacje Za darmo, Runtastic Heart Rate Monitor, Przecena, Promocja, iPhone, AppStore, Apple  Runtastic Heart Rate Monitor to aplikacja, która kolejny już raz została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store aktualnie za darmo. heart

Normalna cena Runtastic Heart Rate Monitor to 1,99? lecz dziś jak wspomniałem na początku aplikacja dostępna jest za darmo.

[app 586956623]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry