OneTech28.11.2017
Runtastic Squats PRO za darmo w AppStore

Runtastic – to nazwa którą większość ludzi powinna kojarzyć – mają w swojej ofercie szereg aplikacji, począwszy od aplikacji do joggingu, jazdy na rowerze a skończywszy na aplikacjach typu osobisty trener – do przysiadów, pompek czy brzuszków.

Aplikacja liczy przysiady automatycznie i mówi nam kiedy masz robić przerwy. Cały myk polega na uruchomieniu aplikacji, wyciągnieciu rąk z telefonem przed siebie i zabraniu się do ćwiczeń. Przysiady są liczone automatycznie za pomocą akcelerometru w iPhone. Ku mojemu ździwieniu aplikacja liczy je dobrze. Całość podzielona jest na 3 sesje treningowe, które trwają odpowiednio 9, 19 i 19 dni, w pierwszej sesji ostatniego dnia wykonujemy 20 przysiadów bez żadnej przerwy, w drugiej 100, a w trzeciej 150 przysiadów.

Po uruchomieniu aplikacja pokazuje jak będzie wyglądał nasz dzisiejszy plan treningu.

Run

Program rejestruje wszystkie statystyki oraz liczbę spalonych kalorii. Oczywiście swoimi wynikami możemy dzielić się ze znajomymi za pośrednictwem Facebook, Twitter, czy też poprzez e-mail. Wszystkie treningi są też zapisywane automatycznie na naszym profilu na stronie runtastic.com

Jeżeli szukasz dobrego sposobu na ruszenie się z kanapy i trening mięśni nóg to powinieneś zainteresować się aplikacją Runtastic Squats PRO. Normalna cena aplikacji bez promocji to 2,29€. Polecamy!

Runtastic Squats Trainer PRO
Cena: 8,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl